محمدحسن اسدی در چهارمین بازدید مدیریت شهری شیراز و خبرنگاران از روند اجرای نوبت شب پروژه‌های عمرانی بزرگ‌مقیاس با بیان اینکه اتفاقات خوبی در سطح این کلان‌شهر در حال انجام است، گفت: این موضوع به جهت حمایت مجموعه‌هایی همچون دستگاه قضایی و شورای اسلامی شهر شیراز و سایر دستگاه‌های نظارتی، خدماتی، امنیتی، استاندار فارس و نماینده ولی‌فقیه در استان فارس است و قدردان این حمایت هستیم.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، ایستگاه آزادی فاز دوم خط ۲ مترو شیراز مقصد چهارمین بازدید مدیریت شهری شیراز و خبرنگاران از روند اجرای نوبت شب پروژه‌های عمرانی بزرگ‌مقیاس بود که با حضور تعدادی از مدیران و مسئولین استانی و شهری از روند اجرایی پروژه بازدید شد.

شهردار کلان‌شهر شیراز در این بازدید اظهار کرد: با توجه به راه‌اندازی نوبت شب در اجرای پروژه‌های عمرانی کلان‌شهر شیراز، شنبه‌ها به‌صورت ثابت از آن‌ها بازدید و سرکشی از روند اجرای فعالیت در این نوبت جریان دارد.

محمدحسن اسدی افزود: در چهارمین بازدید شبانه سرکشی از روند اجرای خط ۲ مترو در ایستگاه آزادی انجام شد.

وی از پیمانکار پروژه که قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) است، قدردانی و بیان کرد: با یک جدیت و اهتمام ویژه این برنامه در دستور کار است تا ساخت پروژه خط ۲ مترو تا ایستگاه میدان کلبه انجام شود.

شهردار شیراز بابیان اینکه امروز با یک همدلی و وفاق، اقدامات در حال انجام و روبه‌پیشرفت است، تصریح کرد: بالغ‌بر ۵۰ پروژه کلان و بزرگ‌مقیاس در شیراز در حال اجراست که در تمام آن‌ها نوبت شب فعال است و این تعداد پروژه به‌جز چند صد پروژه متوسط و خرد مقیاس است که روند اجرایی آن‌ها در حال انجام است.

اسدی تأکید کرد: به‌صورت هفتگی و روزانه رصد پروژه‌ها انجام می‌شود تا هیچ پروژه‌ای تعطیل نشود.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی در سطح این کلان‌شهر در حال انجام است و این موضوع به جهت حمایت مجموعه‌هایی همچون دستگاه قضایی و شورای اسلامی شهر شیراز و سایر دستگاه‌های نظارتی، خدماتی، امنیتی و استاندار فارس و نماینده ولی‌فقیه در استان فارس است و قدردان این حمایت هستیم.

/پایان متن/