مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس در آستانه عید غدیر خم از بهره‌برداری فاز اول پروژه آب‌رسانی به ارسنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار به نقل از روابط‌عمومی شرکت آب منطقه‌ای با تلاش بی وقفه کارشناسان این شرکت و عوامل دستگاه نظارت و پیمانکار، فاز اول پروژه آب‌رسانی آب شرب به ارسنجان تکمیل گردید.

سیاوش بدری، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس در این‌باره گفت: فاز اول پروژه­ آب‌رسانی به ارسنجان تکمیل گردید و به شبکه­ توزیع آب­ شهری تحویل شد.

وی اضافه کرد: عملیات اجرایی پروژه­ آب‌رسانی به ارسنجان با هدف تامین کمبود آب شرب شهر ارسنجان  از تیرماه ۱۴۰۰ آغاز گردیده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای فارس گفت: المان­‌های این طرح شامل ۵۴ کیلومتر اجرای خط لوله انتقال آب، ۱۳۳۰۰ مترمکعب مخازن ذخیره و تعادلی، خرید تجهیزات و اجرای یک باب ایستگاه پمپاژ، حفاری و تجهیز ۷ حلقه چاه آهکی، عملیات برق‌رسانی و خرید و نصب شیرآلات و متعلقات خط انتقال می­‌باشد.

بدری افزود: در این مرحله با توجه به شرایط بحرانی آب شرب ارسنجان در فصل گرم تابستان، آب به مخزن ۲۵۰۰ مترمکعبی این شهر تحویل گردید.

لازم به توضیح است فاز دوم این پروژه شامل اجرای رینگ شهر ارسنجان و تکمیل خط انتقال و تاسیسات مورد نیاز برای تامین آب شرب تعدادی از روستاهای این شهرستان می‌باشد.

/پایان متن/