رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت جهاد کشاورزی حمایت کرد.

محمدجواد عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع‌طبیعی و محیط‌زیست در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت جهاد کشاورزی با توجه به رویکرد و سوابقی مناسب و قابل توجهی که در عرصه مدیریتی دارد مورد حمایت ما قرار دارد.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد زمینه وحدت و همدلی در خدمت به مردم افزود: جامعه امروز ما بیش از هر چیز نیازمند وحدت و همدلی در فرآیند خدمت به مردم است که در نظام مدیریتی کلان کشور باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

عسکری خواستار نگاه ویژه‌ نمایندگان مجلس در ارزیابی برنامه‌های وزیر جدید پیشنهادی جهاد کشاورزی شد و ادامه داد: آقای محمدعلی نیکبخت یکی از مدیران باتجربه و متخصص در حوزه جهاد کشاورزی است که در سطح ملی و محلی دارای سوابق موفق کاری بوده و انتظار ما از نمایندگان مجلس در جلسه رای اعتماد داشتن رویکرد مثبت به وزیر پیشنهادی می‌باشد.

محمدعلی نیکبخت در روزهای گذشته با نامه رسمی رئیس‌جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس معرفی شد که در روز سه‌شنبه ۳۰ خردادماه جلس رای اعتماد نامبرده با حضور نمایندگان مردم در خانه ملت برگزار خواهد شد.

/پایان متن/