مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: جنبش دانشجویی با اعتلا و ارتقای سطح نقش آفرینی خود، در راستای حل مسائل اولویت دار کشور سهم قابل توجهی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرکار به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی استان، سعید یوسفی امروز در جلسه انتخابات دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس اظهار داشت: رویکرد مسئله محوری و توجه به پنج مرحله شناخت مسئله، کشف پاسخ، گفتمان سازی، مطالبه گری و عملیات جهادی برای حل مسائل مبتنی بر نظام اندیشه ای امامین انقلاب، به منظور تخصصی کردن نوع نقش آفرینی و حرکت به سمت کارآمدی نظام جمهوری اسلامی از اصول بنیادین بسیج دانشجویی است.

وی افزود: جنبش دانشجویی با اعتلا و ارتقای سطح نقش آفرینی خود در بدنه مدیریتی کشور، با اتکا به پشتوانه روحیه جهادی، اتصال واقعی به نهاد علم، فهم مسائل و اولویت ها، در گسترش شبکه گسترده هسته های مسئله محور جوانان در راستای حل مسائل اولویت دار کشور سهم قابل توجهی داشته باشد.

در ادامه این نشست میلاد حاجی زاده مدیر مطالبه گری و گفتمان سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه ارتقای سطح نقش آفرینی و بسترسازی برای گسترش نشاط و تحقق بصیرت در پرتو معرفت و معنویت از اهداف بسیج دانشجویی در فعالیت ها است افزود: هرگونه فعالیت و اعلام موضع در این راستا با رعایت ظرافت ها و شرایط دانشگاه ها انجام می گیرد.

وی بیان داشت: شورای تبیین مواضع به عنوان اتاق عملیات منسجم بسیج دانشجویی با محوریت بدنه تشکلی در ایجاد زمینه نقش آفرینی دانشجویان انقلابی در همه عرصه های مورد نیاز و مسائل پیش روی انقلاب اسلامی، بستری فعال، چابک و خلاق برای راه اندازی حرکتی عمومی در راستای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی است.

در این نشست سپهر قاسمی به عنوان دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس انتخاب و از زحمات محمدحسین اسفندیاری دبیر پیشین این شورا تقدیر و تشکر شد.

/پایان متن/