شرکت خدمات فنی و مهندسی گسترش پتروشیمی شیراز در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهادی کشور حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرکار به نقل از روابط عمومی شرکت، شرکت خدمات فنی و مهندسی گسترش پتروشیمی شیراز در نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهادی کشور شرکت کرده است.

شرکت خدمات فنی و مهندسی گسترش پتروشیمی شیراز با بیش از یک دهه تجربه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در این نمایشگاه تجارب و تخصص خود را ارائه نمود که آمادگی در جهت ارائه خدمات به صورت ملی و بین مللی را دارد.

این نمایشگاه با هدف هم افزایی و تلاش برای انعکاس تفکر مدیریت جهادی با حضور ۱۲۵ شرکت حوزه های صنعت، معدن،کشاورزی،صنایع غذایی و …برگزار شده است.

در این نمایشگاه محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور از این غرفه بازدید و از نزدیک با خدمات این شرکت آشنا شد.

در این نمایشگاه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی بسیاری ضمن بازدید از این غرفه از نزدیک در جریان فعالیت‌های این شرکت قرار گرفتند.

این رویداد با تاکید بر دیدگاه‌های رهبر فرزانه انقلاب فرصتی است برای اجرای مدیریت جهادی به عنوان اصلی ترین راهبرد اقتصاد مقاومتی بر مبنای استدلال عقلی و نگاه ژرف به گذشته انقلاب و حوادث پیرامون آن و نقشه راه آینده در مقابله با تهدیدات مختلف در عبور سرافرازانه از تمامی آزمون های سخت و جلوه گر الگوهای موفق تا بتوان ظرفیت های فردی و جمعی و کسب منزلت جهانی در افکار عمومی را در آن با به دست آوردن توانمندی های یک مدیریت کارآمد به عموم علاقمندان عرضه داشته و بصورت عینی مقایسه نمود.

لازم بذکر است این نمایشگاه ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه، از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پذیرای عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

/پایان متن/