در جلسه شورای مدیران شهرداری شیراز که در سالن اجتماعات ساختمان سپهبد شهید سلیمانی برگزار شد، بر جهاد تبیین به منظور دعوت برای شور انتخاباتی و مشارکت حداکثری تأکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رئیس شورای اسلامی شهر در جلسه شورای مدیران شهرداری که در سالن اجتماعات ساختمان سپهبد شهید سلیمانی برگزارشد، با توجه به قرارگرفتن در ایام انتخاباتی دومین مرحله از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، همه را به حضور پرشور و حداکثری دعوت کرد.

سید ابراهیم حسینی با تأکید بر مشارکت پرشور مردم در حماسه سیاسی انتخابات گفت: همه ما موظف هستیم که دیگران را دعوت به تعیین سرنوشت خود با مشارکت حداکثری کنیم.

شهردار کلان‌شهر شیراز نیز با تصریح بر حماسه انتخابات، بر جهاد تبیین به‌منظور دعوت برای حضور حداکثری در ایام انتخابات تأکید کرد.

محمدحسن اسدی گفت: شهرداری شیراز یک برنامه راهبردی عملیاتی تا سال ۱۴۰۴ تعریف کرده که شامل بیش از ۵۰ پروژه بزرگ‌مقیاس با اولویت ویژه‌ است و با سرعت حداکثری و بدون تعطیلی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه همه پروژه‌های در حال اجرای شهرداری شیراز داری اهمیت هستند، عنوان کرد: هیچ پروژه بی‌اهمیت یا کم‌اهمیت وجود ندارد و باید تمامی پروژه‌ها کنترل بودجه داشته باشند و پایش و رصد کنیم تا تمام پروژه‌ها تأمین بودجه شوند.

اسدی با تقدیر از حمایت و پشتیبانی شورای اسلامی شهر و فعالیت شبانه‌روزی خانواده بزرگ شهرداری شیراز در پیشبرد امور و پروژه‌ها بر تکریم ارباب‌رجوع نیز تأکید کرد.

رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز نیز بیان کرد: تمام پروژه‌های شهرداری درواقع متعلق به کلان‌شهر شیراز بوده و همه حوزه‌ها باید نسبت به تسریع در انجام کیفی و کمی پروژه‌ها احساس مسئولیت کنند.

محمود صفایی همچنین از معاونت مالی و اقتصادی جهت تأمین اعتبار و معاونت فنی و عمرانی و همه دست‌اندرکاران برای اجرای پروژه احداث سالن اجتماعات شهرداری در ساختمان شهید سلیمانی درخور شهرداری کلان‌شهر شیراز تقدیر کرد.

وی بیان کرد: تهیه ماشین‌آلات راه‌سازی، حفاری، حمل‌ونقل و تجهیزات مختلف درواقع تقویت زیرساخت‌های شهری هستند و از اهمیت بسیاری برخوردار هستند که بخشی تهیه و تأمین و بخشی در برنامه آتی شهرداری تهیه خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه اعلام کرد: وضعیت سالن اجتماعات شهرداری تا دو هفته گذشته بسیار نامساعد بود، اما در عرض دو هفته به افتتاح و بهره‌برداری رسید و باعث سربلندی مدیریت شهری شد.

علیرضا اسکندری گفت: این راه‌اندازی نشان از توانمندی شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز دارد و اگر هر پروژه در این شهر حتی یک روز هم زودتر افتتاح شود، طعم شیرین آن هم در وجود ما و هم شهروندان عزیز پیچیده و باعث رضایتمندی مردم شریف شیراز می‌شود.

وی گفت: اگر پروژه‌ها به‌خوبی و در زمان مقرر خود به بهره‌برداری برسد قطعاً همه مردم قدردان هستند.

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر شیراز اظهار کرد: پروژه‌های سرمایه‌گذاری با تأمین منابع مالی و ارزشی که کسب می‌کنند و موضوعی بسیار مهم و متنوع است که کمک بزرگی به اداره شهر خواهد شد.

قائم‌مقام شهردار شیراز نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام‌شده در خصوص پروژه‌ها و دستورالعملی که به حوزه‌ها ابلاغ‌شده، ارائه کرد.

آرش فرج زاده همچنین به تشریح فعالیت در نوبت شب پروژه‌ها در اجرای پروژه‌های بزرگ‌مقیاس و محرومیت‌زدایی پرداخت.

وی با ابراز خرسندی از افتتاح سالن اجتماعات شهرداری ابراز اظهار امیدواری کرد: زیرگذر شهید پیشرو نیز هر چه سریع‌تر به افتتاح و بهره‌برداری برسد.

/پایان متن/