مدیرکل اداره‌کل راه و شهرسازی استان فارس گفت: فضایی باید ایجاد شود که مهندسان نخبه و جوان در عرصه انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان کاندیدا شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار، ناصر رضایی در جلسه‌ای که با حضور اعضای هیئت اجرایی انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان و اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس برگزار شد، گفت: اساتید و پیشکسوتان باید فضایی ایجاد کنند که زمینه یک انتخابات سالم و پرشور برای مهندسان فراهم شود و به میدان بیایند و برای کاندید هیئت مدیره ثبت‌نام و به رقابت بپردازند.
وی اضافه کرد: برگزاری انتخابات نظام مهندسی بسیار مهم و پراهمیت است و می‌تواند در بسیاری از عرصه‌ها اتفاقات مهم را رقم بزند.

رضایی با اشاره به ۳۵ هزار عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس بیان کرد: جوانان نخبه بسیاری در سراسر استان عضو سازمان نظام مهندسی هستند و باید از تمام این ظرفیت‌ها استفاده و فضایی درست شود که از تمام شهرستان‌ها مهندسان بتوانند وارد این فضای رقابت شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: اقناع کردن جامعه مهندسی در استان می‌تواند پیامدهای خوبی را در سایر ارکان جامعه به دنبال داشته باشد.

/پایان متن/