رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز گفت: تا صبح امروز ۴ فروردین‌ماه، ۱۴۵ هزار نفر در محل‌های اسکان شهرداری این کلان‌شهر، اسکان داده‌ شده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، روح‌الله خوشبخت اظهار کرد: تا صبح امروز ۴ فروردین‌ماه، ۱۴۵ هزار نفر در محل‌های اسکان شهرداری این کلان‌شهر، اسکان داده‌شده‌اند.

وی تأکید کرد: تمام تلاش ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز بر این است که تعطیلاتی ایمن همراه با یک خاطر‌ه‌ خوش برای میهمانان نوروزی رقم بخورد.

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز بابیان اینکه مسافران در ۵ کمپ و ۱۹ سالن ورزشی شهرداری مستقرشده‌اند، از به‌کارگیری ظرفیت‌های دیگری همچون حسینیه‌ها در شرایط جوی نامساعد برای اسکان میهمانان نوروزی خبر داد و از همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادها با شهرداری در این زمینه تقدیر کرد.

خوشبخت بیان کرد: اگرچه در تعطیلات نوروزی شاهد بارش باران و نزول رحمت الهی بودیم، هیچ‌یک از مسافران زیر باران نماندند و با تلاش مجموعه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرداری شیراز، میهمانان نوروزی در محل‌های اسکان مستقر شدند.

وی همچنین تأکید کرد: در سالن‌های ورزشی و محل‌های مجاز که چادرهای مسافرتی برپاشده است، نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی به‌وسیله‌ ابزارهای پیشرفته در حال گشت‌زنی و کنترل چادرها هستند.

معاون شهردار شیراز عنوان کرد: طی ۲ روز آتش‌نشانان جان ۴ میهمان نوروزی را که از وسیله‌ گرمایشی ناایمن استفاده کرده و در چادر مسافرتی دچار گازگرفتگی شده‌ بودند، نجات دادند و تاکنون هیچ حادثه‌ای برای مسافران پیش نیامده است.

/پایان متن/