۲۸ حزب، تشکل و جبهه عضو و همسو با "تشکل‌های ولایتمدار فارس" با صدور اطلاعیه‌ای از شایستگان انقلابی اعم از مردان و زنان متعهد و متخصص دارای صلاحیت عمومی و قانونی برای پیش ثبت‌نام در فرآیند ملی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه تشکل‌های ولایتمدار فارس؛ ۲۸ حزب، تشکل و جبهه عضو و همسو با با صدور اطلاعیه‌ای از شایستگان انقلابی اعم از مردان و زنان انقلابی و ولایتمدار دارای صلاحیت عمومی و قانونی که دل در گروی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، دعوت کردند تا با پیش ثبت‌نام در فرآیند دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در راستای راهبردهای چهارگانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حرکت کنند.

متن اطلاعیه دعوت تشکل‌های ولایتمدار فارس بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدای متعال را بر نعمت مردم‌سالاری و انتخابات و حضور مردم، سپاسگزاری می‌کنیم، این نعمت بزرگی است. “رهبر معظم انقلاب اسلامی”

انتخابات در ایران اسلامی، همواره تجلی‌گاه مردم‌سالاری دینی، نمایان‌گر حماسه سیاسی، تبلور حضور آحاد مردم و از عوامل مهم اقتدار و صلابت نظام اسلامی است‌‌.

از این رو، بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ چهار مؤلفه “مشارکت”، “سلامت”، “امنیت” و “رقابت”، شاکله‌ای را تشکیل می‌دهند که مردم‌سالاری دینی بر روی آن همواره استوار خواهد ماند.

در این میان یکی از عواملی که می‌تواند در افزایش مشارکت و رقابت انتخاباتی مؤثر واقع شود، ورود افراد شایسته به میدان انتخابات و داوطلبی آنان برای حضور در رقابت انتخاباتی است.

بی‌شک پیش ثبت‌نام شایستگان برای داوطلبی نمایندگی خانه ملت علاوه‌بر ایجاد زمینه حضور حداکثری و نشاط سیاسی، بسترهای لازم را برای ایجاد مجلسی قوی‌تر فراهم می‌کند.

در پایان ما تشکل‌های ولایتمدار فارس از شایستگان انقلابی اعم از مردان و زنان انقلابی دارای صلاحیت عمومی و قانونی که دل در گروی نظام مقدس جمهوری اسلامی دارند، دعوت می‌کنیم تا در فرصت قانونی پیش ثبت‌نام انتخاباتی تا ۲۲ مردادماه ۱۴۰۲ در فرآیند دوازدهمین انتخاب مجلس شورای اسلامی، در راستای راهبردهای چهارگانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حرکت کنند.

بنابراین گزارش؛ احزاب و تشکل‌های سیاسی استان فارس دعوت‌کننده از مردان و زنان انقلابی دارای صلاحیت عمومی و قانونی به شرح ذیل هستند؛

جامعه اسلامی اصناف و بازار

جامعه اسلامی دانشجویان

جامعه اسلامی فرهنگیان

جامعه اسلامی کارگران

جامعه اسلامی مهندسین

جامعه اسلامی ورزشکاران

جامعه جوانان متحد اسلامی

جامعه فاطمیون

جبهه ایستادگی ایران اسلامی

جبهه پایداری انقلاب اسلامی

جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

جبهه وحدت ملی

جمعیت اسلامی فرهنگیان

جمعیت آبادگران ایران اسلامی

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

جمعیت پیروان زینب(س)

جمعیت حامیان انقلاب اسلامی

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی

جمعیت رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی

جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی

حزب ایران زمین

حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی

حزب مؤتلفه اسلامی

شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی

کانون تربیت اسلامی

کانون دانشگاهیان ایران اسلامی

یاران انقلاب اسلامی

/پایان متن/