حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس برای دومین بار در دوران تصدی مدیریت ارشد قضایی استان فارس به عنوان مدیر نمونه و برتر قوه قضائیه در کشور برگزیده شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار به نقل از خبرگزاری حوزه از شیراز، حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس در همایش بزرگداشت هفته قوه قضائیه که صبح امروز با حضور مسئولان عالی قضایی برگزار شد، به عنوان مدیر برتر ملی قوه قضائیه کشور برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت.

ریاست قوه قضائیه با اشاره به ارزیابی عملکرد دادگستری فارس توسط واحد های ارزیابی و معاونت راهبردی قوه قضائیه و موفقیت در اجرای برنامه های کلان دستگاه، رئیس کل دادگستری استان فارس را به عنوان مدیر برتر ملی قوه قضائیه در سال ۱۰۴ معرفی کرده است.

انتخاب صورت گرفته بر اساس بررسی شاخص های عملکردی دادگستری استان فارس در میان استان های کشور در حوزه‌های مختلف از جمله اجرای سند تحول قضایی و اجرای سیاست‌های کلان قوه قضاییه، رضایتمندی عمومی، کاهش اطاله دادرسی، تعیین تکلیف به پرونده‌های معوق و کثیر الشاکی و سایر حوزه‌های مدیریتی در یک سال گذشته انجام شده است.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی علاوه بر امسال در سال ۱۴۰۰ نیز با کسب عنوان مدیر نمونه کشوری مورد تقدیر ریاست قوه قضائیه قرار گرفته بود و امسال برای دومین بار به عنوان مدیر برتر ملی قوه قضائیه برگزیده و معرفی شد.

/پایان متن/