مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از راه‌اندازی سامانه ۱۳۷ جهت ارائه خدمات گردشگری مطلوب به مسافرین نوروزی خبر داد.

رضا جاویدی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با اشاره به ارائه خدمات ویژه شهرداری به شهروندان و مسافران نوروزی گفت: همزمان با آغاز سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین، شهرداری شیراز در جهت سرعت دهی خدمات غیرحضوری به همشهریان و مسافران نوروزی در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷، سامانه آدرس‌دهی دقیق و موقعیت جغرافیایی را فعال کرده است.

وی اظهار داشت: برای اولین بار، امکانی فراهم شده است تا شهروندان و مسافرین نوروزی که با سامانه ۱۳۷ شهرداری تماس برقرار می‌کنند، در صورت نیاز به هرگونه آدرس جغرافیایی شهر شیراز، موقعیت‌های مکانی و آدرس دقیق از طریق پیام کوتاه برای فرد تماس گیرنده به صورت کاملا رایگان ارسال گردد.

جاویدی با اشاره به اینکه خدمات پیامکی مرکز ۱۳۷ قابلیت ارسال محل اسکان ستاد نوروزی، اماکن زیارتی و گردشگری را دارد، ابراز داشت: یک پیام متنی حاوی خوش‌آمدگویی و موقعیت جغرافیایی به همراه لینک مسیر مورد نظر به شماره تماس گیرنده ارسال خواهد شد تا از هر نقطه ای که قرار دارند در سریع‌ترین زمان و بهترین مسیر از طریق نقشه‌های هوشمند مسیریابی به نقطه مورد نظر خود برسند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز همچنین بر افزایش تماس با سامانه ۱۳۷ تاکید کرد و افزود: ارائه خدمات غیرحضوری به شهروندان و ایام عید به مسافرین نوروزی از طریق سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری شیراز به صورت خاص در دستور کار است.

وی در پایان ابراز داشت: با افزایش موج ورود مسافرین نوروزی به شیراز ارائه خدمات مطلوب از طریق مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ روند رو به رشد داشته است.

/پایان متن/