مدیریت شهری به مناسبت سالروز ميلاد بانوی کرامت حضرت معصومه(س) از دختران و بانوان شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مدیریت شهری به مناسبت سالروز ميلاد بانوی کرامت حضرت معصومه(س) از دختران و بانوان شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز تجلیل کرد.

شهردار کلان‌شهر شیراز در اين آیین با تبریک سالروز میلاد بانوی کرامت حضرت معصومه(س) و روز دختر، اظهار کرد: به سهم خودم از همه دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم در حوزه‌های امور بانوان، سرمایه انسانی و فرهنگی قدردانی میکنم.

وی خطاب به قشر بانوان و دختران شهرداری شیراز گفت: قدردان تلاش و همت یکایک شما در امور مسوولیتی خود هستم.

شهردار شیراز در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ما در برابر مردم وظایف متعددی داریم، گفت: شهرداری علاوه‌ بر فعالیت‌های متعدد عمرانی، خدمات‌رسانی و .‌‌.. در بُعد فرهنگی نیز در ایجاد شور و نشاط اجتماعی نقشی ویژه دارد.

اسدی تصریح کرد: در شهرداری شیراز همواره تلاش کرده‌ایم تا درراستای ایجاد امیدآفرینی و نشاط اجتماعی حرکت کنیم.

عضو هیئت‌رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این آیین اظهار کرد: توجه به بانوان و توانمندی آنها برای همه اعضای شورای ششم اهمیت ویژه‌ای دارد.

سیده مریم حسینی تصریح کرد: شورای اسلامی شهر در مصوبات توجه ویژه‌ای به بانوان دارد و به دغدغه‌های این قشر شاغل در شهرداری اهمیت ویژه‌ای می‌دهد.

عضو هیئت‌رئیسه و رئیس کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر شیراز نیز از اهمیت توجه اعضای شورا به قشر بانوان خبر داد.

افسانه خواست‌خدایی با اشاره به رصد عملکرد بانوان در مدیریت شهری شیراز از تأثیرگذاری بانوان و کارآمدی این قشر خبر داد.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر تصریح کرد: با دیدگاه مثبت اعضای شورای اسلامی شهر و همت و توجه ویژه شهردار این کلان‌شهر به بانوان شاغل، افق دید روشنی را پیش روی خود متصور هستیم.

/پایان متن/