دبیر جمعیت پیروان زینب (س) فارس با اشاره به تاکید امامین انقلاب به مشارکت در انتخابات، از همه کسانی که دل در گرو پیشرفت و آبادانی ایران دارند، دعوت کرد جمعه پای صندوق‌های رای بیایند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار، فاطمه خسروپور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بررسی اهمیت انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ضرورت مشارکت مردم، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌هایی که به مرحله دوم رسیده‌اند را دارای اهمیت بسزایی دانست و گفت: تشکیل مجلس قوی و کارآمد برای تداوم حرکت بر ریل انقلابی، اهمیت این دور از انتخابات را دوچندان می‌کند.

مردم در انتخاب افراد اصلح، تجربه و تخصص را مدنظر قرار بدهند

دبیر جمعیت پیروان زینب (س) فارس با تأکید بر راهبرد انتخابات افزود: اهمیت همه انتخابات‌ها در هر دوره و مراحل اول و دوم مورد تأکید امامین انقلاب اسلامی بوده و قطعاً یکی از مجراهای لبیک به فرمایش امام امت همین انتخابات همراه با مشارکت حداکثری و انتخاب افراد اصلح است.

معاون بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فارس با تصریح بر لزوم تجربه و تخصص در انتخاب کاندیداها، به ضرورت مشارکت در این دوره از انتخابات به عنوان دومین مجلس از گام دوم انقلاب، برای تعیین نمایندگان شاخص و تراز مجلس دوازدهم تأکید کرد.

حضور مجلس قوی سبب افزایش اعتماد عمومی و اقتدار بین‌المللی می‌شود

به گفته این عضو شانای فارس گرم شدن تنور انتخابات و نمایش نشاط اجتماعی و سیاسی مشارکت مردم در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، پیام‌های مهمی در افزایش اعتماد مردمی و همچنین عرصه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران مصادره خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مردم با مشارکت خود نقش مهمی در آینده حکمرانی ایفا می‌کنند، اضافه کرد: حضور حداکثری آنها باعث تشکیل یک مجلس قوی می‌شود که توان ایجاد تحول دارد.

خسروپور در بخش دیگری از سخنان خود به اولویت‌های فارس از منظرهای مختلف پرداخت و گفت: قطعاً فرصت و آسیب‌هایی که استان فارس در ابعاد کشاورزی، گردشگری، صنعت و … با آن‌ها روبرو است، نیاز به افراد قوی و دلسوز در عرصه‌های قانون‌گذاری، اجرا و نظارت دارد.

دبیر جمعیت پیروان زینب (س) فارس تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی دارای کارکردهای متعددی است که آینده ساختار اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را شکل می‌دهد و از این منظر نقش منتخبین پارلمان ملی از فارس در پیشبرد راهبردی استان تأثیرگذار است.

پشتوانه رأی بالای نمایندگان در سرنوشت ۴ سال آتی فارس مؤثر است

وی با اشاره به رسیدن دو حوزه انتخابیه شیراز و زرقان و مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد به مرحله دوم انتخابات، خواستار همت مردم این دو حوزه برای تعیین سرنوشت مجلس دوازدهم شد.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: مشارکت با آگاهی و پرشور مردم در این دو حوزه مهم و استراتژیک استان فارس از اهمیت بسزایی برخوردار است، چراکه پشتوانه رأی بالای نمایندگان در سرنوشت قانون‌گذاری و نظارت این چهار سال مؤثرتر خواهد بود.

این فعال فرهنگی اجتماعی در پایان از همه کسانی که دل در گروی پیشرفت و آبادانی شهر و کشور دارند، دعوت کرد تا در انتخابات پیش رو شرکت کنند.

/پایان متن/