دبیر ائتلاف ایلات، عشایر و اقوام ایرانی از نهایی شدن لیست مردمی این مجموعه در انتخابات مجلس دوازدهم از حوزه‌های انتخابیه فارس خبر داد.

امیر محمد تقی زاده، سخنگو و دبیر اجرایی لیست مردمی ائتلاف ایلات، عشایر و اقوام ایرانی از نهایی شدن این لیست مردمی خبر داد و گفت: هدف از تشکیل ائتلاف ایجاد انگیزش برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای در استان فارس می باشد.

تقی زاده  از همه اقشار و آحاد مختلف مردم شریف استان فارس برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفندماه دعوت به عمل آورد و گفت: انتخابات ضامن امنیت ملی، افزایش سرمایه اجتماعی و شناسایی ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای حل مشکلات جامعه و بهبود وضعیت مردم و راهی برای پیشرفت ایران اسلامی و باطل سازی نقشه‌ها و آرزوهای شوم دشمنان ایران عزیز و مقتدر است.

او  همچنین به عنوان دبیر اجرایی لیست مردمی ائتلاف ایلات،عشایر و اقوام ایرانی تصریح کرد: در این راه از تمامی مردم فهیم و شریف استان فارس بخصوص ایلات، عشایر و اقوام ایرانی درخواست کرد که با حضور در پای صندوق های رای یکبار دیگر شجاعت، تدبیر و باهوشی خود را در این شرایط حساس را به منصه ظهور برسانند و ثابت نمایند که پای آرمان های انقلاب خود ایستاده اند.

تقی زاده افزود: معیار انتخاب نامزدهای انتخاباتی لیست حاضر مردمی ائتلاف ایلات،عشایر و اقوام ایرانی تشکیل یک مجلس مردمی با حضور افراد متعهد،متخصص ،شجاع،آگاه، باهوش و مردمی دارد.

/پایان متن/