شهردار و نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با تصریح بر ظرفیت بالای گردشگری بر تلاش مضاعف برای تقویت زیرساخت‌ها تاکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن‌ اسدی در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری کشور اظهار کرد: دست‌اندرکاران تلاش زیادی برای برگزاری این نمایشگاه داشته‌اند و همه ذی‌نفعان و علاقمندان نیز شرکت کرده‌اند.

وی ضمن ابراز خرسندی از کیفیت بالای برگزاری این نمایشگاه، گفت: بازدیدکنندگان استقبال بالایی از این نمایشگاه داشته‌اند.

شهردار شیراز با تصریح بر ظرفیت بالای گردشگری بر تلاش مضاعف برای تقویت زیرساخت‌ها بیان کرد: نیاز امروز فعالان گردشگری، تسهیل و سرعت در کار و تسهیلات بانکی است.

اسدی همچنین از شیراز به عنوان قطب گردشگری و شهر پیشرفته‌ای در این صنعت یاد کرد و گفت: زیرساخت‌های خوبی از دیرباز تحت عنوان جاذبه‌های طبیعی، مذهبی، فرهنگی و تاریخی وجود داشته و امروز در تلاش برای تقویت زیرساخت‌ها و هم بخش خصوصی هستیم و نباید در راستای توسعه گردشگری از هیچ تلاشی دریغ شود.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه‌هایی با سرمایه‌گذاران در خصوص احداث آکواریوم، شهربازی، باغ پرندگان، تله کابین و پارک آبی داشته‌ایم که در دست اجرا قرار دارد.

نمایشگاه گردشگری فرصتی برای تبادل فرصت‌های سرمایه‌گذاری است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز با حضور در نمایشگاه گردشگری اظهار کرد: امروز فرصت بسیار خوبی مهیا شد که بازدیدی از یک نمایشگاه گردشگری در سطح ملی داشته باشیم.

محمدتقی تذروی افزود: انصافا با انتظاری که از شهرداری شیراز و تشکل‌های سازمان میراث فرهنگی داشتیم امروز خوش درخشیدند.

وی عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه های گردشگری فرصتی برای به نمایش گذاشتن توانمندی‌های شهر و شهرداری به کل کشور است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز اضافه کرد: در این نمایشگاه با فراهم شدن دفترچه سرمایه‌گذاری که حدود ۷۰ پروژه خوب گردشگری و زیارتی در آن تعریف شده بستری خوب برای مشاهده بسته‌های سرمایه‌گذاری برای سرمایه ‌گذاران، هدایت آنان و تبادل فرصت‌های سرمایه گذاری نیز خواهد بود.

محمد تقی تذروی بیان کرد: شهرداری شیراز در همه حال به وظیفه خود عمل نموده و هر کجا که قرار باشد شیراز بدرخشد، شهرداری نیز عملا سهیم است.

وی گفت: بودجه شهرداری متعلق به مردم شیراز است و شهرداری این بودجه را به بهترین نحو در خدمت رسانی به مردم هزینه خواهد کرد.

تذروی خاطرنشان کرد: ما برای شناساندن فرهنگ شیراز به تمام دنیا مسئول هستیم و تمام تلاش خود را در این زمینه خواهیم کرد.

وی بیان کرد: از آنجا که شیراز قابلیت‌های فراوانی در حوزه گردشگری دارد باید زیرساخت‌ها را تقویت کرد و در این زمینه شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

/پایان متن/