معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، بی‌انگیزه کردن و خسته کردن مردم را خیانت به کشور دانست و گفت: هر جا که مردم در صحنه باشند، قطعاً پیروز خواهیم شد.

اسماعیل قزلسفلی در نشست هم‌افزایی و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بهزیستی با کمیته امداد فارس گفت: امروز بی‌انگیزه و خسته کردن مردم هر دو خیانت است و باید بدانیم هر جا مردم در صحنه باشند، پیروزی و پیشرفت انقلاب اسلامی و کشورمان بدون شک رخ خواهد داد.

اسماعیل قزلسفلی گفت: این برنامه ابتکاری توسط بهزیستی و کمیته امداد که با شعار کار گروهی انگیزه الهی، مزین است به درستی مصداق فرمایش مقام معظم رهبری است که فرمودند کار در جمهوری اسلامی باید ۴ خصوصیت عالمانه، هم‌گرایانه، خالصانه و صادقانه باشد.

اسماعیل قزلسفلی با بیان اینکه این نشست مشترک که در ذهن دو مدیر خوب انقلابی و جهادی فارس شکل گرفته و اجرا شده است مصداق کار عالمانه است، گفت: کار باید هم‌گرایانه باشد و با استفاده از همه ظرفیت‌ها انجام شود و امروز برای احصا مشکلات مدیران بهزیستی و کمیته امداد یک جبهه شده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه باید خدمت موثرتر، هدفمندتر و بیشتر انجام داد، گفت: هر دو مجموعه مثلثی را تشکیل می‌دهید که در رأس آن مردم مظلوم و نیازمندان، در ضلع دیگر نیکوکاران و خیرین و در ضلع دیگر شما به عنوان خادمین این مجموعه قرار دارید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تأکید کرد: آنچه موجب موفقیت است، تکیه بر توانمندسازی و خودکفایی و خوداتکایی در جامعه هدف است و مهم‌ترین نکته مدنظر در این برنامه راهبردی بودن آن است.

/پایان متن/