رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز با تبریک روز جهانی معلولین (توان‌خواهان) از ورود ۵ دستگاه خودرو ون جدید به ناوگان حمل‌ونقل برای ارائه خدمات مطلوب به جامعه معلولین شیراز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، پیمان باباخانی با تبریک روز جهانی معلولین (توان‌خواهان) از ورود ۵ دستگاه خودرو ون جدید به ناوگان حمل‌ونقل برای ارائه خدمات مطلوب به جامعه معلولین شیراز خبر داد و گفت: با حمایت مدیریت شهری ۵ دستگاه خودرو دیگر به شبکه خدمات رسان ویژه توان‌خواهان افزوده می‌شود.

وی افزود: این خودروها در حال حاضر تحویل سازمان شده و تا دو ماه آینده مناسب‌سازی و تجهیز لازم نیز انجام و در خدمت توان‌خواهان گران‌قدر خواهد بود.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل مسافر شهرداری شیراز ضمن اعلام همکاری و تعامل صمیمانه با اداره بهزیستی شهرستان شیراز بیان کرد: با ورود خودروهای جدید تعداد خودروهای ویژه معلولین به ۱۰ دستگاه افزوده خواهد شد و در برنامه‌ریزی بودجه سال آینده نیز ۵ دستگاه دیگر مدنظر بوده تا تعداد خودروهای مناسب‌سازی شده به ۱۵ دستگاه ارتقا یافته و ارائه خدمات حمل‌ونقل درون‌شهری به این قشر شریف و ارزشمند با کیفیت و کمیت بالاتری انجام شود.

/پایان متن/