مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس از مشارکت همیشگی خیران در گسترش زیرساخت های درمانی قدردانی کرد.

دکتر علی اکبر رامجردی صبح شنبه ۱۱ آذرماه در آیین افتتاح مرکز مراقبت های درمانی و تسکینی آنکولوژی مهر گفت: مرکز مراقبت های درمانی و تسکینی آنکولوژی مهر به عنوان بزرگترین مرکز جامع طب تسکینی و بخش شیمی درمانی جنوب کشور به بهره برداری رسید.

وی افزود: تابحال در مجمع خیرین سلامت استان فارس بیش از ۲۵۰۰ تفاهمانه با خیرین به امضا رسیده و این سعادت را داشتیم که با دو هزار نفر از نیکوکاران در گسترش زیرساخت های درمانی استان همکاری کنیم.

این مقام مسئول اظهار داشت: مرکز آنکولوژی و هاسپیس مهر یکی از زیرساخت های مهم و ضروری چرخه درمان محسوب می شود که نقش ارزنده ای در خدمت رسانی به بیماران سرطانی دارد.

او با تقدیر از مشارکت نیکوکارانی که در راستای پاسخگویی به نیازهای چرخه درمان است گام بر می دارند، اظهار داشت: طب تسکینی یکی از ضروریات بیماران سرطانی است که نقش مهمی در بهبود وضعیت آنان و خالی شدن تخت های اورژانس بیمارستان ها دارد.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با قدردانی از مساعدت های حاج فرهاد مهرپور که این مرکز به همت وی بنا شده، اظهار داشت: کارنامه خیرین نیکنام فارس در گسترش زیرساخت های حوزه سلامت درخشان است.

دکتر رامجردی خاطرنشان کرد: مرکز مراقبت های درمانی و تسکینی آنکولوژی مهر با ظرفیت ۸۰ تخت به چرخه درمان پیوسته است و خدمات سرپایی آن به صدها بیمار در روز ارایه می شود. با اقتتاح این مرکز یکی از خلاهای جدی استان و جنوب کشور در حوزه طب تسکینی و کمبود تخت های شیمی درمانی برطرف می شود.

او ظرفیت مرکز آنکولوژی و هاسپیس مهر را در جنوب کشور بی نظیر خواند و اظهار داشت: با افتتاح این مرکز، بزرگترین مرکز جامع طب تسکینی بیماران سرطانی در شیراز به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس با اشاره به این موضوع که خدمترسانی در این مرکز از چندی پیش آغاز شده، افزود: هزینه ساخت این مرکز که توسط حاج فرهاد مهرپور تامین شده به بیش از ۵۰ میلیارد تومان می رسد و دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در زمینه تجهیزات و تاسیسات نقش آفرینی کرده است.

او تصیم خیران عاقبت اندیش را در پاسخگویی به نیازهای جامعه ارج نهاد و از سایر نیکوکاران دعوت کرد تا در حوزه نیازهای اساسی جامعه به ویژه در حوزه درمان مشارکت بیشتری داشته باشند.

بر اساس این گزارش شایان ذکر است مرکز مراقبت های درمانی و تسکینی آنکولوژی مهر به همت خیر بزرگوار، حاج فرهاد مهرپور در فضایی به سماحت ۳۷۰۰ متر مربع و در هفت طبقه در بیمارستان شهید دکتر چمران به بهره برداری رسید.

/پایان متن/