شهردار منطقه ۴ شیراز گفت: شهرداری این منطقه با نگاهی نو به طرح‌های شهری به‌ویژه زیباسازی اقدام به بازآفرینی فضاها و زمین‌های رهاشده با کاشت درختان و نصب روشنایی و مبلمان‌های شهری کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ شیراز، حسام‌الدین اسدزاده اظهار کرد: واحد خدمات شهری و زیباسازی این منطقه در یک برنامه‌ریزی همه‌جانبه، بازآفرینی فضاهای بلااستفاده و رهاشده را با کاشت درختان و نصب روشنایی و مبلمان‌های شهری در برنامه قرار داده است.
او افزود: در این راستا و برابر درخواست اهالی محل با توجه به متروکه شدن بخشی از خیابان‌های فلاحی، اقدام به نصب مبلمان شهری، وسایل ورزشی، پایه روشنایی طراحی و نصب سطل زباله بوستان آل عبا در کوچه ۲ فلاحی کرده است.

شهردار منطقه ۴ شیراز بیان کرد: در همین راستا رنگ‌آمیزی تک لبه‌ها و دیواره‌ها، تسطیح و بهسازی باغچه‌ها و کاشت درختان زیتون‌تلخ و نارنج صورت گرفته است.

اسدزاده گفت: بنا به درخواست اهالی کوچه ۵ خیابان شهید آقایی در فضای بلااستفاده و رهاشده انتهای خیابان، نیز بهسازی رمپ ورودی فضای سبز، نصب مبلمان شهری و کاشت درختان زیتون انجام شد.

/پایان متن/