نائب رئیس هیئت مدیره شرکت شهر سلامت شیراز با بیان اینکه راه اندازی شهربین المللی سلامت شیراز نقش مهمی در توسعه گردشگری تندرستی و درمان خواهد داشت گفت: صنعت گردشگری بعد از صنایع نفت و خودرو سازی، یکی از صنایع مهم جهان است که نقش پررنگی در حوزه اقتصاد داشته و قطعا سرمایه گذاری در این حوزه سبب رونق تمامی حوزه ها می شود.

سعید مصفا در بازدید استاندار فارس از روند فعالیت ها و اقدامات انجام شده شهر سلامت شیراز با بیان اینکه رونق و راه اندازی شهر سلامت شیراز زمینه ایجاد اشتغال پایدار برای افراد زیادی را فراهم خواهد کرد، تصریح کرد: با هدف توسعه صنعت گردشگری در شاخه گردشگری سلامت ، سرمایه گذاران بسیاری با پتانسیل های بالا جهت رونق شهر سلامت اعلام آمادگی کرده اند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز گفت: انتخاب و استقرار شرکت پارس گستر به عنوان پیمانکار شهر سلامت در محل سایت این مجموعه اقدام مناسبی در جهت پیشبرد فعالیت ها و تامین زیر ساختهای این مجموعه بوده است.

مصفا با بیان اینکه مدیریت شرکت شهر سلامت با تشکیل دفتر فنی در محل سایت شهر سلامت هدایت فعالیت ها و اقدامات این منطقه را بر عهده گرفته است، افزود: قطعا در تلاشیم تا تمام بخش های اداری شهر سلامت را در آینده در داخل سایت تشکیل دهیم.

نائب رئیس هیئت مدیره شهر سلامت شیراز با بیان اینکه با هدف تسهیل و معرفی شهر سلامت به تمام افراد و سرمایه گذاران در حال بازطراحی تمام بخش های شهر سلامت هستیم؛ ادامه داد: بی شک این طرح تا پایان سال آماده و در اختیار جامعه هدف قرار می گیرد.

مصفا با اشاره به اینکه ارز آوری و ایجاد اشتغال از اولویت های مهم راه اندازی این منطقه است، بیان کرد: قطعا رونق گردشگری سلامت تاثیر بسزایی در مثبت کردن تراز تجاری و اقتصادی کشور دارد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی شیرضمن تقدیر و تشکر از استاندار فارس مبنی بر پیگیری تصویب احداث بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی صنعت نفت در شهر سلامت شیراز ادامه داد: موضوع تاسیس بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی صنعت نفت در دور نخست سفر ریاست جمهوری به استان به تصویب رسید که امیدواریم بزودی شاهد کلنگ زنی این اقدام خوب و مناسب باشیم.

/پایان متن/