معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: طرح پلکانی کاهش عوارض ۱۶ درصدی شهرداری شیراز از دوشنبه ۸ آبان‌ماه تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۷ آذر‌ماه سال جاری آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، حمیدرضا اسماعیلی اعلام کرد: طرح پلکانی کاهش عوارض ۱۶ درصدی شهرداری شیراز از دوشنبه ۸ آبان‌ماه تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۷ آذر‌ماه سال جاری آغاز شده است.

او بیان کرد: تخفیفات در این طرح تا پایان سال جاری به صورت پلکانی کاهش پیدا میکند و این فرصت تنها برای کسانی است که به صورت نقدی عوارض شغلی، ساختمانی و بهای خدمات شهرداری (شغلی و پسماند) خود را پرداخت کنند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز همچنین یادآور شد: مؤدیانی که تاکنون‌ نسبت به پرداخت نقدی عوارض ساختمانی و بهای خدمات شهرداری (شغلی و پسماند) خود اقدام نکرده‌اند، می‌توانند برابر مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز تا پایان روز سه‌شنبه ۷ آذر‌ماه، از فرصت ایجاد شده استفاده کنند.

اسماعیلی عنوان کرد: همچنین شهروندان گرامی می‌توانند برای اطلاع بیشتر از دوره‌های این طرح و نحوه پرداخت آنها به درگاه الکترونیکی شهرداری شیراز shiraz.ir مراجعه کنند.

بنا به اظهار معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز؛ مالکین محترم نیز می‌توانند برای پرداخت عوارض نوسازی ملک خود، هم با مراجعه به مناطق یازده‌گانه شهرداری و هم با ورود به سامانه خدمات اینترنتی یکپارچه شهرسازی شهرداری شیراز به نشانی eshahr.shiraz.ir و همچنین با ورود به درگاه خدمات هوشمند سرو شیراز به نشانی sarv.shiraz.ir نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند‌.

/پایان متن/