با حکم استاندار فارس، سرپرست فرمانداری شهرستان سروستان منصوب شد.

دکتر محمد هادی ایمانیه در حکمی، علی‌حسین بهمنی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سروستان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار این انتصاب در حالی انجام گرفت که با تدابیر مسئولان ارشد استانی مبنی بر تحول و امیدآفرینی مضاعف در جامعه با محوریت بدنه دولت یکی از مدیران وزارت کشور را که تا پیش از این در مسئولیت‌های مختلف از جمله بخشداری‌ها، ادارات‌کل، استانداری و همچنین معاونت فرمانداری در حال خدمت بود، برگزیدند تا تداوم خدمت‌رسانی به مردم را در جایگاه مقام مسئول عالی در شهرستان سروستان شاهد باشیم.

این مراسم تودیع و معارفه با حضور مدیرکل سیاسی استانداری فارس، نماینده مجلس و ائمه جمعه و جمعی دیگر از مسئولان و معتمدین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری سروستان برگزار شد.

بنابر این گزارش در حکم استاندار فارس خطاب به سرپرست فرمانداری سروستان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای علی حسین بهمنی

سلام علیکم

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد معاون محترم سیاسی و امنیتی و اجتماعی جنابعالی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سروستان می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) با الهام از فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) برای تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با روحیه انقلابی، پاکدستی و فساد ستیزی ضمن تعامل با دستگاه های اجرایی ، نهادهای انقلابی و نیروهای مسلح در اجرای دقیق سیاست های دولت سیزدهم و خدمت به مردم شریف شهرستان موفق و موید باشید.

محمد هادی ایمانیه

/پایان متن/