شهردار کلان‌شهر شیراز گفت: در سفر قریب‌الوقوع ریاست جمهوری شاهد افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۰ هزار میلیارد تومان پروژه خواهیم بود که این حجم پروژه در سنوات مختلف بی‌سابقه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در دیدار مردمی با هدف طرح پیوند تکریم ارباب رجوع و در راستای نهضت پاسخگویی با اهالی و اصحاب مسجد فاطمة الزهرا(س) مجتمع رضوان با بیان اینکه ما بیشتر شنونده هستیم تا مسائل شما را شنیده و آن‌ها را حل کنیم، اظهار کرد: امروز مدیریت شهری با تمام توان در خدمت مردم است و با کار و تلاش شبانه‌روزی و خدمتگزاری به شهروندان؛ به دنبال ایجاد امیدآفرینی است.

او با بیان اینکه در هیچ زمانی در طول دوران شهرداری شیراز همانند مدیریت فعلی شهری، این حجم پروژه خرد، متوسط و کلان ازنظر تعدد و ارزش ریالی به‌طور هم‌زمان در حال اجرا نبوده است، گفت: بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۲ به مبلغ ۲۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است که طی ۲ سال گذشته این بودجه رشد ۴۰۰ درصدی داشته است.

این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز عنوان کرد: بیش از دو هزار پروژه کوچک و بزرگ به‌صورت هم‌زمان در شهر شیراز در حال اجرا است.

اسدی با بیان اینکه عملیات اجرایی خطوط ۲ و ۳ مترو به‌طور هم‌زمان در حال انجام است، گفت: عملیات اجرایی خط ۴ در سفر ریاست جمهوری و اتصال خط ۱ به ۴ را در سفر ریاست جمهوری را آغاز می‌کنیم.

او با بیان اینکه امروز در شهر شیراز ۳ بزرگراه سپهبد شهید سلیمانی، سردار شهید استوار و بزرگراه ۵۵ متری مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به طول هم‌زمان در حال احداث و اجرا است، عنوان کرد: سعی ما بر این است که تا پایان سال، آن‌ها را به بهره‌برداری و افتتاح برسانیم.

شهردار کلان‌شهر شیراز با بیان اینکه در سفر قریب‌الوقوع ریاست جمهوری شاهد افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۰ هزار میلیارد تومان پروژه خواهیم بود، گفت: این حجم پروژه در سنوات مختلف بی‌سابقه است.

اسدی با تصریح بر ارتباطات ارزنده بین شهرداری شیراز، مدیریت استانی و سایر دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسانی بیان کرد: با وحدت رویه در خدمت مردم و شهروندان کلان‌شهر شیراز هستیم.

/پایان متن/