مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس به منظور بررسی وضعیت آب شرب مردم شهرستان خنج به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس، دکتر علی جان صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس که به منظور بررسی وضعیت آب شرب مردم شهرستان خنج به این شهرستان سفر کرده بود در دیدار با بهادر اسفندیاری فرماندار و جمعی از مسئولین محلی، طی جلسه ای وضعیت و پیشرفت پروژه های آبرسانی شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

صادق پور در این جلسه ضمن تشکر از فرماندار این شهرستان، در تخصیص اعتبارات عمرانی مناسب و اقدام شورا و شهرداری خنج در نامگذاری یکی از میادین شهر بنام میدان آب، با اعلام آمادگی برای همکاری با بخش خصوصی و شهرداری ها به منظور اجرای پروژه فاضلاب شهرهای خنج و محمله، بر آمادگی تأمین ده کیلومتر از لوله های مورد نیاز جهت اصلاح شبکه و همچنین پیگیری به منظور افزایش ظرفیت مخازن از محل اعتبارات تنش در شهرستان تاکید نمود.

وی در ادامه با بیان اینکه تکمیل پروژه های شهرستان در اولویت قرار دارد، در جهت تکمیل و بهره برداری از پروژه های آبرسانی بیغرد، محمله و جهره قول مساعد داد.
در همین نشست بهادر اسفندیاری فرماندارشهرستان خنج نیز ضمن به ضرورت اصلاح شبکه های توزیع آب در شهر خنج و روستاهای شهرستان و اهمیت موضوع مدیریت هدر رفتن آب در سطح شهرستان اشاره نمود و خواستار تامین لوله مورد نیاز جهت اصلاح خطوط آبرسانی شد. وی در ادامه بر اهمیت اجرای طرح فضلاب شهر خنج و محمله اشاره نمود و خواستار اتخاذ راهکارهای لازم در اجرایی شدن بهره برداری از فاز اول مجتمع آبرسانی محمله شد.

/پایان متن/