مدیریت شهری شیراز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس به استقبال دانش‌آموزان در برخی ایستگاه‌های مترو رفت و دانش‌آموزان را مورد تکریم قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، مدیریت شهری همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس به استقبال دانش‌آموزان در برخی ایستگاه‌های مترو رفت.

در این استقبال که از ایستگاه ولیعصر(عج) آغاز شد، دانش‌آموزانی که مترو را برای تردد خود به مدارس انتخاب کرده بودند، تکریم شدند.

محمدعلی چوبینی معاون فرهنگی، هادی شه‌دوست شیرازی معاون حمل‌ونقل و ترافیک و امیر یقطین رئیس سازمان حمل‌ونقل ریلی و رضا جاویدی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با حضور در ایستگاه‌های مترو، دانش‌آموزان را تکریم کردند.

محمدعلی چوبینی معاون فرهنگی شهردار شیراز به تمهیدات فرهنگی استقبال از دانش‌آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید پرداخت و تصریح کرد: تلاش شد تا با تبلیغات محیطی و برنامه‌ریزی مناسب، مهیای استقبال از آغاز سال تحصیلی جدید شویم‌.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: امسال هم مثل سال‌های گذشته تلاش ما بر این بود که ظرفیت‌هایی به‌وجود آوریم تا در آغازین روزهای مهر شاهد ترافیک روان‌تری در سطح شهر شیراز باشیم.

هادی شه‌دوست شیرازی تصریح کرد: بحث سرویس مدارس را به جد پیگیری کردیم و از اسفندماه سال گذشته، رایگان‌سازی مترو در دو هفته اول و اینکه مردم بتوانند از ظرفیت‌های حمل‌ونقل عمومی استفاده بهینه را داشته باشند، را در دستور کار قرار دادیم.

او ابراز امیدواری کرد: با تدابیری که شهرداری شیراز اندیشیده و اقداماتی که همکاران ما در حوزه حمل‌ونقل با همکاری پلیس راهور انجام دادند، مردم با آرامش بیشتری روزهای اول مهر را تجربه کنند و دانش‌آموزان عزیز و دانشجویان گرامی ما بتوانند از ظرفیت‌های حمل‌ونقل عمومی شهرداری شیراز به‌خوبی استفاده کنند.

رئیس سازمان حمل‌ونقل ریلی شهرداری شیراز نیز با ابراز خرسندی بیان کرد: جمعیت زیادی از دانش‌آموزان از مترو استفاده می‌کنند.

امیر یقطین تصریح کرد: تلاش ما در سازمان حمل‌ونقل ریلی بر این است تا محیط امن و با آرامشی را در مترو برای شهروندان به‌وجود آوریم.

/پایان متن/