نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی در بوشهر گفت: لحظه لحظه حرکت‌ها، برنامه‌ها و اهداف آمریکا رصد می‌شود و هرگونه خطا آمریکا با پاسخی پشیمان کننده همراه خواهد بود.

ابراهیم عزیزی که به مناسبت گرامیداشت شهدای دولت در بوشهر سخن می گفت، اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر در تاریخ انقلاب اسلامی همیشه جاوید و ماندگار هستند.

وی با بیان اینکه در تاریخ هر ملتی فراز و نشیب‌ها و تلخی و شیرینی‌های مختلفی در مسیر تکامل و شکوفایی ملت به‌وجود می‌آید گفت: شهیدان رجایی و باهنر پرچمدار اقتدار، عزت، بصیرت، آگاهی و تکامل ملت ایران اسلامی هستند.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ترور ۱۷ هزار نفر از ملت ایران توسط دشمنان به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی را یادآور شد و گفت: دشمنان برای متوقف کردن مسیر انقلاب اسلامی ۱۷ هزار نفر از ملت و شخصیت‌های ایران اسلامی را در طول ۴۳ سال گذشته ترور کرده است، ولی این نظام با بالندگی مسیر رشد و تکامل طی می‌کند.

عزیزی با اشاره به الگو بودن شهیدان رجایی و باهنر تصریح کرد: ملت ایران از شهادت ترس و واهمه ندارد و به گفته شهید سلیمانی ملت ما ملت امام حسین علیه‌السلام است.

وی ریشه اراده ملت بزرگ ایران اسلامی را اعتقادی و الهی دانست و تاکید کرد: شهادت برای ملت ایران اسلامی افتخار و عزت محسوب می‌شود ما را از شهادت نترسانید، چون ملت ایران در مکتب عاشورا و انقلاب اسلامی رشد یافته‌اند.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شهدا را از افتخارات ملت ایران دانست و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رئیس علی دلواری سردار مبارزه با استعمار جنوب ایران تصریح کرد: استان بوشهر دارای تاریخ مبارزاتی مهمی است و پرچمدار مبارزه با استعمار انگلیس و استکبار آمریکا در خلیج‌فارس است.

عزیزی پاسخ خطای راهبردی آمریکا را پشیمان‌کننده دانست و بیان کرد: هرگونه خطای آمریکا با پاسخی پشیمان کننده همراه خواهد بود چراکه لحظه لحظه حرکت‌ها، برنامه‌ها و اهداف آمریکا رصد می‌شود.

وی با اشاره به اضمحلال آمریکا در جهان خاطرنشان کرد: افول آمریکا فرا رسیده و فروپاشی رژیم صهیونیستی در حال تحقق یافتن است، دیگر آمریکا ابرقدرت جهان نیست کشوری شکست خورده در سرزمین‌های اسلامی است و هیمنه آمریکا در ایران اسلامی فرو ریخته شد و هیچگاه خواب‌های آشفته این سردمدار استکبار تعبیر نمی‌شود.

/پایان متن/