قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز در نشست جهاد تبیین گفت: در دوره مدیریت شهری ششم شاهد تبلور همیاری و هم‌افزایی شورا و شهرداری با دستگاه‌های اجرایی در خدمت‌رسانی به مردم هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، نشست بصیرتی (جهاد تبیین) حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز با حضور جمعی از مقامات سپاه فجر فارس و فرماندهان این حوزه مقاومت در تالار آزادی برگزار شد.

قائم‌مقام شهردار و فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری شیراز در این نشست با تشریح بر همگرایی و هم‌افزایی اقدامات مدیریت شهری با دستگاه‌های اجرایی تصریح کرد: در دوره مدیریت شهری ششم شاهد تبلور همیاری و هم‌افزایی شورا و شهرداری با دستگاه‌های اجرایی در خدمت‌رسانی به مردم هستیم.

آرش فرج‌زاده با تصریح بر تبلور هم‌افزایی در اقدامات شهرداری شیراز با دیگر دستگاه‌ها بیان کرد: تبلور این هم‌افزایی در برنامه‌های مختلف خود را نشان داده که می‌توان به برنامه‌های نظیر جشن متمرکز عید غدیر و برنامه‌های مناسبتی در ورزشگاه حافظیه، افطاری ماه رمضان و بسته‌های معیشتی اشاره کرد.

او در ادامه به فعالیت‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی که به‌صورت هم‌افزایی انجام‌شده اشاره و بیان کرد: طی تفاهم‌نامه سه‌جانبه شهرداری، شورای اسلامی شهر و سپاه فجر فارس محرومیت‌زدایی از چهره محلات محروم در دستور کار قرار گرفت که در این راستا ۱۰۰ پروژه با اعتباری قريب به ۵ هزار ميليارد ريال در دستور کار قرار گرفت که در این هفته شاهد افتتاح ۴۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ ميليارد ريال خواهیم بود.

این مقام ارشد در مدیریت شهری کلان‌شهر شیراز در این نشست بصیرتی جهاد تبیین که خدمات این نهاد تخصصی خدمات رسان تخصصی را در راستای رضایتمندی اجتماعی و امیدآفرینی تشریح می‌کرد که در جمع جمعی مقامات ارشد سپاه فجر فارس و فرماندهان حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهدای شهرداری سخن می‌گفت، به دیگر اقدامات شهرداری شیراز در حوزه انضباط اجتماعی نیز اشاره داشت.

فرج‌زاده همچنین با اشاره به قرارگرفتن در ایام اربعین حسینی(ع) از هم‌افزایی برای خدمات‌رسانی موکب حضرت احمدبن موسی(ع) در نقطه مرزی شلمچه خبرداد و گفت: هم‌افزایی در راستای خدمات رسانی شهرداری شیراز به زوار اربعین در شیراز و همچنین مردم “شیراز؛ سومین حرم اهل‌بیت(ع)” نیز در حال انجام است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس نیز که در این جلسه با همراهی امیر جاهدی جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در ستاد تخصصی اقشار بسیج و شهرام قاسمی مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه فجر استان فارس در این نشست بصیرتی حضور داشت، تصریح کرد: مردم قدردان تلاش شبانه‌روزی و خدمات‌رسانی شهرداری شیراز هستند.

قاسم علی‌پور همچنین با بررسی اتفاقات و فتنه‌ها و جنگ‌هایی که دشمن در این چند دهه علیه انقلاب اسلامی در پیش‌گرفته، پرداخت و اظهار کرد: جمهوری اسلامی با راهبرد مقاومت علیه همه فتنه‌ها و جنگ‌ها در ابعاد مختلف ایستاده است و امروز نیز باقدرت و بصیرت در جهاد تبیین علیه جنگ شناختی، پسانرم و جنگ روایت‌ها ایستاده‌ایم.

/پایان متن/