سخنگوی شهرداری شیراز با بیان اینکه اجرای آسفالت در یازدهمین مرحله جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز از ۱۶ مردادماه آغازشده است، گفت: در طول هفته دوم، ۳۹ هزار و ۵۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴ هزار و ۵۹۴ تُن آسفالت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی در خصوص آسفالت معابر سطح شهر اظهار کرد: یازدهمین گام از جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز که از روز دوشنبه ۱۶ مردادماه جاری با ۶ میلیون مترمربع آسفالت و اعتبار بالغ‌بر یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان شروع شده، طی برنامه دوساله انجام می‌شود.

سخنگوی شهرداری شیراز با اعلام میزان آسفالت انجام‌شده در هفته دوم از جهش عمرانی اعلام کرد: در هفته گذشته، ۳۹ هزار و ۵۲ مترمربع معابر مناطق این کلان‌شهر به میزان ۴ هزار و ۵۹۴ تُن آسفالت شده است.

او در ادامه به تفکیک جزئیات و مساحت معابری که لکه‌گیری، تراش و ترمیم، روکش آسفالت در معابر آسفالت قدیمی و روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده، پرداخت.

جاویدی با بیان اینکه لکه‌گیری آسفالت در سطح منطقه ۱۰ انجام‌شده، عنوان کرد: تراش و ترمیم آسفالت بولوار فضیلت، خیابان ساحلی شهدای اصناف در منطقه ۳ نیز انجام‌گرفته است.

کوچه ۴ خیابان صدق‌گو در منطقه ۲ و کوچه ۲ و ۸ خیابان کاووسی در منطقه ۱۱ نیز از اقدامات در راستای روکش آسفالت در معابر دارای آسفالت قدیمی بوده است که این مقام حوزه ارتباطات مدیریت شهری شیراز به آن‌ اشاره کرد.

سخنگوی شهرداری شیراز بیان کرد: روکش آسفالت در معابر زیرسازی شده کوچه ۲ ستارخان در منطقه یک، بلوار مجاور بوستان مادر و کودک در منطقه ۵، انتهای کوچه ۴۳ فرهنگ شهر در منطقه ۶، بولوار  پرتو در منطقه ۹، بزرگراه شهید سلیمانی و بزرگراه شهید استوار از پروژه‌های عمرانی این کلان‌شهر نیز طی هفته گذشته انجام‌شده است.

جاویدی گفت: طی ۲ هفته سپری شده از آغاز جهش آسفالت در یازدهمین گام جهش عمرانی کلان‌شهر شیراز، ۹۳ هزار و ۵۹۲ متر مربع از معابر مناطق این کلان‌شهر با میزان ۱۰ هزار و ۹۳۵ تُن آسفالت انجام گرفته است.

/پایان متن/