همزمان با دهه فجر، طی مراسمی، بهره‌برداری یا آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه مربوط به مدیریت شهری در شیراز، تحت عنوان"جهش عمرانی"، آغاز شد.

شهردار شیراز در مراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه عمرانی، گردشگری، تفریحی و … در مجتمع گردشگری، تفریحی و اقامتی کوهستان دراک گفت: در قالب جشنواره “جهش عمرانی” عملیات اجرایی ۱۱۲ پروژه با اعتبار۱۳ هزار و ۴۱۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف حمل‌ونقل ریلی، ساختمانی، تقاطع غیرهمسطح، زیرگذر، بوستان و مجموعه ورزشی، احداث بولوار و بزرگراه، آتش‌نشانی، زیباسازی، زیرسازی، بهسازی و آسفالت آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار به نقل از شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی بیان کرد: تنوع پروژه‌ها و تعداد آن‌ها به حدی است که در یک روز امکان افتتاح و بهره‌برداری آن وجود نداشت و به همین دلیل در چند مرحله در دهه فجر و اعیاد پیش رو شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ها خواهیم بود.

او با اشاره به افتتاح مجتمع گردشگری، تفریحی و اقامتی کوهستان (دراک) به‌عنوان یکی از این پروژه‌ها، افزود: هزینه این پروژه سال ۹۳ از طریق فروش اوراق مشارکت تأمین شد و این مرکز رفاهی به ۱۳ هزار نیروی شهرداری شیراز و همه مردم این کلان‌شهر تقدیم می‌شود؛ چراکه معتقدیم پیش‌نیاز تکریم شهروندان، تکریم کارکنان مدیریت شهری است.

/پایان متن/

  • منبع خبر : روابط‌عمومی شهرداری شیراز