رئیس‌ مجمع نمایندگان فارس با تاکید بر اینکه حرمت خانواده شهداء باید حفظ شود نسبت به هتک حرمت اخیر به خانواده شهید صادق واکنش نشان داد.

محسن عليزاده، رئیس مجمع نمایندگان استان فارس و نماینده سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز تاسف شدید از هتک حرمت ایجاد شده به خانواده شهید خادم صادق، تاکید کرد: نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی در برخورد با چنین هنجارشکنانی باید برخورد قاطع و سریعی داشته باشند.

وی با بیان اینکه آرامش امروز جامعه مرهون شهدای عزیزی است که جان خود را در راه دفاع از ناموس و تمامیت ارضی این کشور فدا کردند، عنوان کرد: چنین رفتارهایی نه تنها از ارزش و جایگاه خانواده شهدای عزیز ایران اسلامی نمی‌کاهد، بلکه با واکنش‌هایی که مردم عزیز کشورمان در این روزها نشان دادند، خود به خوبی گویای تکریم و جایگاه والا و ارزشمند خانواده شهدا، در میان مردم کشور عزیزمان است.

نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی، خانواده شهداء را بهترین الگو و اسوه صبر و گذشت و خدمت بی‌منت عنوان کرد و افزود: رسم مروت و مردانگی این است که حرمت ناموس شهید عزیزی که به خاطر نوامیس همین مردم، جان عزیز خود را تقدیم کرده است، حفظ شود. این وظیفه ای است که هم باید برای آن فرهنگ‌سازی بیشتری از طرف مسئولان مربوطه صورت گیرد و هم مدیران اجرایی در کشور و استان فارس برای تقویت این فرهنگ، تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

وی مجدد تاکید نمود: از نهادهای امنیتی و انتظامی به عنوان خادم مردم، انتظار دارم هر چه سریع‌تر به این قضیه رسیدگی و نتیجه اقدام‌های صورت گرفته را به مردم گزارش دهند.

/پایان متن/