استاندار فارس با اشاره به اینکه استان فارس یکی از سه استان برتر در حوزه گردشگری است بر ضرورت دخالت جدی بخش خصوصی جهت جذب گردشگر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تاکید کرد.

pبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرکار به نقل از اطلاع‌رسانی استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه صبح امروز در نشستی پیرامون برنامه‌ریزی جهت جذب گردشگر به استان فارس در جریان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بر معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان فارس در قالب چند بسته پرداخت.

وی با بیان اینکه فارس یکی از سه استان برتر کشور در حوزه گردشگری است، گفت: دخالت دادن بخش خصوصی در این حوزه بسیار اهمیت دارد؛ لذا برگزاری جلسه با دفاتر گردشگری، جلسه با تجّاری که به هر طریق با قطر مراوده دارند، جلسه با هتل‌ها و همچنین برنامه ریزی برای افزایش پروازها بین شیراز و دوحه می‌تواند مثمرثمر واقع شود.
استاندار فارس برجسته کردن آثار تاریخی و فرهنگی و همچنین ظرفیت‌های بالای پزشکی استان را در این راستا مهم دانست و به ارائه سه بسته گردشگری پرداخت.
ایمانیه افزود: بسته گردشگری تاریخی، فرهنگی، بسته گردشگری درمانی و بسته مقایسه هزینه سفر سه بسته‌ای است که باید تبلیغ شود؛ چراکه جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی فارس برای گردشگران بسیار جذاب است و ما باید با بهره‌مندی از این فرصت و به جهت فاصله کم سفر هوایی میان فارس و کشور همسایه و همچنین پایین بودن هزینه‌های سفر در کشور نهایت بهره را ببریم‌.
/پایان متن/