شهردار شیراز گفت: پروژه مجتمع تجاری، اداری و فرهنگی شیراز مال با مشارکت شهرداری ساخته شده است که نشان می‌دهد شهرداری همواره در خدمت سرمایه گذاران شهر است و وظیفه خود می داند با همکاری آنها شهر را هر چه زیباتر بسازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرکار به نقل از اداره اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سیداحسان اصنافی شهردار شیراز در آیین افتتاح پروژه مجتمع تجاری، اداری و فرهنگی شیراز مال که با مشارکت شهرداری ساخته شده است، گفت: شهرداری همواره در خدمت سرمایه گذاران شهر است و وظیفه خود می داند با همکاری آنها شهر را هر چه زیباتر بسازد.

سید احسان اصنافی افزود: پروژه شیراز مال به صورت مشارکتی توسط بخش خصوصی با شهرداری احداث شد و کاری ارزشمند و نشان دهنده احساس مسئولیت و تلاش شریک سرمایه گذار است.

وی با بیان اینکه از منظر معماری، عمرانی و تاسیسات اقدامات انجام گرفته در این مجتمع شایسته توجه است، اضافه کرد: این مجتمع در بخش کاربری یک اثر نمونه به علت فراگیر بودن است و دارای همه بخش‌ها همچون فرهنگی، سینما، کودک و… است.

سرمایه گذاران، افتخار برای شهر و کشورشان هستند

مهدی طاهری رییس شورای اسلامی شهر شیراز در آیین افتتاحیه مجتمع شیراز مال گفت: از ایجاد مانع برای سرمایه گذاران که ژنرال های جبهه اقتصادی هستند، عذرخواهی می کنم، سرمایه گذاران، افتخار برای شهر و کشورشان هستند.

رییس شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: امید است این قدم ارزشمند، آغاز قدم های دیگری برای سرمایه گذاران و آنهایی که دل در گرو این سرزمین دارند تلقی باشد و ما بزودی شاهد چنین پروژه هایی که سبب شادی و حس خوب بین مردم می شود، باشیم.

طاهری ادامه داد: شهردار شیراز، بهره‌برداری این پروژه را که به صورت مشارکتی با شهرداری شیراز ساخته شده بدون محدودیت در اختیار سرمایه گذار گذاشت و این اقدام شایسته ای بود و ثمره آن را هم سرمایه گذار، هم شهرداری و هم مردم خواهند دید.

مسئولان شهری شیراز زمینه اشتغال یک هزار نفر را ایجاد کردند

سید ماشاالله مصاحب، مدیر و سرمایه گذار مجتمع شیراز مال نیز در ادامه با بیان اینکه با همکاری مسئولان شهری شیراز زمینه اشتغال یک هزار نفر ایجاد شده است، گفت: صرفا سودآوری انگیزه کار نبوده، بلکه عشق به کار، شهر، وطن و هموطنانم بوده و تمام سرمایه خود را در این پروژه گذاشتم و تمام تلاشم خوشحالی همشهریانم بوده است.

سرمایه گذار این پروژه بیان کرد: در طی پنج سال که دو سال آن در شرایط کرونا قرار داشت تلاش کردیم و یکی از بهترین پروژه ها را بسازیم تا الگویی برای ساخت دیگر پروژه ها باشد.

پروژه شیراز مال جزو پنج پروژه برتر کشور است

علی امیری راه‌انداز پروژه شیراز مال و مدیرعامل شرکت ماد گفت: در شیراز مال، هدفی والاتر از یک پروژه تجاری و مالی دنبال کردیم و آن، ارتقای سطح کیفیت در تمام سطوح بود.

وی اهدافی کلان تر از اهداف اقتصادی را نشانه رونق کسب و کار خواند و گفت: با شاخص های علمی این پروژه جزو پنج پروژه برتر کشور است، ۹۵ درصد کاربران این پروژه با هم بازگشایی می شود، علاوه بر بخش فروشگاهی، بخش تغذیه، اقتصادی و غیره در این پروژه دیده شده است و یک هارمونی در پروژه رعایت شده است.

امیری این پروژه را الگوی کیفی برای سایر پروژه های شیراز در آینده دانست و تصریح کرد: با توجه به سایر پروژه های که در سایر استان ها انجام دادم این پروژه باتوجه به نظام یکپارچه تجاری، بهترین پروژه مشارکتی ما بوده است.

لازم به ذکر است که پروژه مجتمع تجاری و فرهنگی شیراز مال، یک پروژه سرمایه گذاری شهرداری با بخش خصوصی و دارای واحدهای تجاری، سینما، رستوران، کتابفروشی و … است که روز گذشته به مناسبت روز مادر با حضور مادر شهیدان نجیبی و جمعی از مدافعان سلامت و مسئولان افتتاح شد.

/پایان متن/