نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی مسجد را کانون ارتباطات صمیمانه و مکانی برای همدلی ها عنوان کرد و گفت: حضور مسوولان در مساجد و ارتباط رودرو با مردم آن هم در یک مکان معنوی همچون مساجد، همدلی ها را به دور از تشریفات اداری، بیشتر خواهد کرد و الگویی برای تشریک مساعی ها در ابعاد گوناگون خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرکار به نقل از دفتر نماینده شیراز، ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس به اتفاق ۷مدیر دستگاه اجرایی شهرستان شیراز، با حضور در محله ده پیاله واقع در جنوب شهر شیراز، مشکلات مردم این منطقه را در دیدار رودرو پیگیری کردند.

در این دیدار که در مسجد صاحب الزمان بلوار ابوذر غفاری (محله ده پیاله) شیراز برگزار شد، مدیر کل اتباع خارجی استان، مدیر آبفای شیراز، شهردار منطقه ۲، رییس اداره تربیت بدنی شیراز، جانشین فرمانده انتظامی شیراز، نمایندگان ادارات اوقاف و برق شیراز حضور داشتند و هر کدام جداگانه مسائل و مشکلات مردم را حضوری پیگیری کردند.

ابراهیم عزیزی در حاشیه این نشست میدانی با تاکید بر ارتباط مستمر مردم و مسوولان، گفت: فلسفه این دیدارها از بین بردن فاصله ها بین مدیران و مردم است و اینکه مردم حس کنند که مسوولان پیگیر مشکلات آنها هستند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی مسجد را کانون ارتباطات صمیمانه و مکانی برای همدلی ها عنوان و خاطرنشان کرد: حضور مسوولان در مساجد و ارتباط رودرو با مردم آن هم در یک مکان معنوی همچون مساجد، همدلی ها را به دور از تشریفات اداری، بیشتر خواهد کرد و الگویی برای تشریک مساعی ها در ابعاد گوناگون خواهد بود.

نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان نیز گفت: بنای ما این است که با حضور مدیران مربوطه در محلات حاضر شویم و در همان مکان، مردم مشکلات خود را رودرو با مدیران بیان کنند تا همان جا مسائل رفع و رجوع شود.

لازم به ذکر است در این نشست صمیمانه، مدیران دستگاههای اجرایی به تفکیک با ارباب رجوعان خود دیدار کرده و مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دادند.

/پایان متن/