مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز با معرفی پویش "با انرژی " از شهروندان خواست تا با نصب برنامه موبایلی و اپلیکیشن با انرژی به این پویش بپیوندند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق شیراز ، محمد رضا سلاحی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز اظهار داشت : با شروع فصل گرم، حدود چهل درصد از ظرفیت تولید برق کشور، توسط وسایل سرمایشی مصرف می شود که این میزان با کل تولید برخی از کشورهای منطقه برابری میکند . پویش با انرژی با این هدف طراحی شده است که ضمن حفظ رفاه و آسایش تمامی شهروندان عزیز، مشارکت حداکثری آنها را برای بهبود روشهای مصرف برق به عنوان یک انرژی گرانبها جلب نماید.

وی با برشمردن امتیازات و مزایای این پویش اضافه کرد: به مشارکت کنندگان در این پویش، به قید قرعه جوایز ارزشمندی از جمله ۳۰۰ خودرو و هزاران کمک هزینه خرید لوازم خانگی، برقی و الکترونیکی به قید قرعه اهدا خواهد شد. همچنین تخفیف در قبوض برق افراد دارای صرفه جویی به صورت قطعی تا سقف رایگان شدن قبض اعمال می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع برق شیراز با معرفی پویش سراسری باانرژی اضافه کرد : پویش با انرژی، پویشی همگانی در راستای اصلاح رفتار مصرف برق است که از ابتدای خرداد آغاز و تا پایان شهریور ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. در پویش با انرژی، مشترکان هر استان با در سطح اول با مشترکان همان استان و در سطح بالاتر با مشترکان کل کشور رقابتی سازنده برای کاهش مصرف برق خواهند داشت. هدف نهایی این پویش برای مشترکین کاهش حداقل ۱۵ درصدی مصرف برق در طول فصل گرم سال ۱۴۰۳ است.

سلاحی افزود: مشترکین می‌توانند با فعالیت مستمر و کاهش بیش از ۱۵ درصد ، به اهدف طلایی پویش برسند و شانس برنده شدن در جوایز را افزایش دهند. در این راستا، در مناطق عادی کشور، تعویض پوشال، عایق کاری کانال کولرهای آبی و نصب سایه بان بر روی آنها باعث خواهد شد تا ضمن بهبود خنک کنندگی کولر آبی، نیاز به استفاده از دور تند کولر نباشد و صرفه جویی ارزشمندی محقق شود.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق افزود: سایر روش های صرفه جویی در اپلیکیشن باانرژی به مردم عزیز ارائه شده است.

لازم به ذکر است شهروندان به روش های زیر می توانند در پویش با انرژی عضو شده و با عمل به راهکارهای ارائه شده در آن، واجد شرایط شرکت در قرعه کشی جوایز ارزشمند پویش شوند:
۱٫ نصب اپلیکیشن با انرژی از سایت www.ba-energy.ir
۲٫ شماره گیری کد دستوری #۱۵۲۱*
۳٫ تماس با مرکز تماس ۰۹۱۲۹۹۹۷۵

ضمنٱ ، دانش آموزان از طریق سامانه شاد وارد پویش می شوند و به دانش آموزانی که با کمک والدین بیشترین صرفه جویی را محقق نمایند به صورت ماهیانه و همچنین در پایان تابستان به قید قرعه جوایزی مانند تبلت، کنسول بازی، بسته های اینترنت رایگان اهدا خواهد شد. والدین آنها نیز وارد قرعه کشی جوایز اصلی پویش می شوند. به مدیران مدارس برتر نیز به قید قرعه جوایزی مانند کمک هزینه سفر و خرید لوازم خانگی اهدا خواهد شد.

/پایان متن/