مدیرکل تعاون روستایی فارس خبر داد: در راستای لزوم هر چه بهتر مدیریت توزیع آرد خانه‌پز روستایی و عشایری در فارس، سامانه توزیع آرد سازمان تعاون روستایی طی جلسه‌ای با حضور مسئولین استانی رونمایی شد.

به گزارش عصر کار به نقل از روابط‌عمومی سازمان تعاون روستایی استان فارس، این جلسه با حضور مدیرکل امور اقتصادی استانداری، مشاور و دستیار استاندار، مدیرکل غله و بازرگانی، مدیر بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی، رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت، مدیر بازرسی و نظارت جهاد کشاورزی و همچنین نماینده اداره‌کل امور عشایر فارس در سالن جلسات مدیریت سازمان برگزار شد.

 

سیدکاظم موسوی در این نشست طی رونمایی سامانه توزیع آرد خانه‌خانه‌پز با اعلام مزیت‌های این سیستم مدیریتی، گفت: در راستای شفاف‌سازی و هوشمندسازی خدمات بازرگانی شبکه تعاون روستایی استان فارس در گام نخست سامانه توزیع آرد خانه‌پز روستایی طراحی شده است که‌ تاکنون اطلاعات بیش از ۵۵۰ هزار نفر در این سامانه ثبت گردیده است.

وی مهمترین اهداف شبکه تعاون روستایی را خدمات‌رسانی به اعضاء قلمداد کرد و افزود: یکپارچه‌سازی و هوشمندسازی خدمات شبکه تعاون روستایی منتج به رضایت‌مندی اعضاء خواهد شد.

مدیرکل تعاون روستایی فارس در پایان ایجاد این سامانه را در شبکه تعاونی یک ظرفیت منحصربفرد معرفی کرد و خاطرنشان داشت: هدف از راه‌اندازی این سامانه در خدمات‌رسانی بهتر به تولید‌کنندگان بخش کشاورزی تعریف شده است که با ایجاد پلتفرم‌های IT محور، دسترسی روستاییان و کشاورزان را به دریافت خدمات سهل‌تر، دقیق‌تر و شفاف‌تر نیز فراهم می‌کند‌.

/پایان متن/