میز خدمت شهرک صنعتی بزرگ شیراز با حضور نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس برگزار و مسايل و مشکلات ۱۰واحدتولیدی و صنعتی بررسی و رسیدگی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار در این برنامه که در ساختمان مرکز خدمات کسب و کار شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز برگزار شد صنعتگران و فعالان تولیدی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز مشکلات خود را در بخش های دریافت تسهیلات بانکی،تامین مواد اولیه ،مشکلات گمرکی و ترخیص کالا،مسايل مربوط به قوانین کار و تامین اجتماعی،معافیت های مالیاتی،تامین زیرساخت ها،مطالبات مالی  از نهادها وشرکت های دولتی  مطرح کردند و نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس نیز ضمن بررسی درخواست های صنعتگران ،مسايل آنها را پیگیری کردند.

جعفر قادری در این میز خدمت ضمن تماس و هماهنگی  با مدیران و مسولان در سطوح ملی و استانی ،مشکلات صنعتگران را بصورت موردی پیگیری نمود.

نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در این دیدارها با اشاره به ظرفیت ایجاد شده در گمرکات فارس برای صادرات و واردات کالاها گفت:صنعتگران و فعالان اقتصادی استان فارس باید از  ظرفیت های درون استان استفاده کنند تا  با سهولت بهتری از  خدمات گمرکی استفاده کنند.

قادری افزود:در این زمینه ضروری صنعتگران با مزایا و ظرفیت های موجود در گمرکات استان آشنا شوند و صادرات  کالاها و محصولات خود را از این طریق انجام دهندتا مشکلاتی که ممکن است در گمرکات سایر استان ها ی کشور با آن روبرو شوند به حداقل برسد و مسائل آنها در استان بهتر  و با سهولت بیشتری پیگیری می شود .

/پایان متن/