مراحل ساخت طرح‌های بزرگ عمرانی استان از شبکه‌های خبر و فارس پخش شد و در آینده هم این روند ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار، احمد پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای فارس گفت: در یک اقدام رسانه‌ای منسجم و کار آمد مراحل ساخت بزرگراه‌های شهید سلیمانی، شهید استوار و حافظ در شمال غرب، شرق و جنوب شهر شیراز از طرح‌هایی بود که بطور زنده از شبکه‌های خبر و فارس پخش شد.
مدیرکل صدا و سیمای استان فارس در ادامه بیان کرد: مراحل ساخت سد نرگسی کازرون، بازار پروتئین شیراز به عنوان بزرگترین بازار پروتئین کشور و طرح مسکن ملی فارس هم از دیگر طرح‌هایی بود که زنده برای مردم کشور و فارس همزمان پخش شد.
مدیرکل رسانه ملی در فارس افزود، این طرح‌های مهم ملی و استانی در قالب ۶ برنامه با ۲۵۰ دقیقه از شبکه استانی و ۳۵۰ دقیقه از شبکه‌های خبر و فارس بطور همزمان و زنده به سمع و نظر مخاطبان رسید.
دکتر پهلوانیان گفت: به منظور اطلاع رسانی از فعالیت‌های مختلف عمرانی در استان و نشان دادن کار و تلاش در ساخت و آماده سازی این طرح‌های بزرگ، پخش زنده آن‌ها از شبکه‌های فارس و خبر ادامه خواهد داشت.پهلوانیان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین گفت: به منظور اطلاع رسانی از فعالیت های مختلف عمرانی در استان و نشان دادن کار و تلاش در ساخت و آماده سازی این طرح های بزرگ، پخش زنده آنها از شبکه های فارس و خبر ادامه خواهد داشت.

/پایان متن/