سرپرست فرمانداری سپیدان در حاشیه بازدید از منطقه عشایرنشین منطقه براقبا بیان اینکه عشایر به فرموده امام (ره) ذخایر انقلاب هستند و همه مسئولان باید قدر چنین ذخایر ارزشمندی را بداند و در خدمت آن ها باشد،اظهار داشت:عشایر، تولیدکنندگان پرزحمت و پرتلاشی هستند که با سختی‌های فراوان به امر تولید مشغول بوده و نتیجه دست رنج آنها باعث برآورده شدن بخش قابل توجه‌ای از نیازهای مردم و جامعه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از روابط عمومی فرمانداری سپیدان، در راستای ادامه بازدیدهای میدانی سرپرست فرمانداری از نقاط مختلف شهرستان، علیرضا سامری سرپرست فرمانداری سپیدان به اتفاق روح الله رزاقی بخشدار مرکزی با حضور در منطقه عشایر نشین براق با اهالی عشایری این منطقه دیدار و مسائل و مشکلات آنها را بررسی کرد.

سرپرست فرمانداری سپیدان در حاشیه این بازدید با بیان اینکه عشایر به فرموده امام (ره) ذخایر انقلاب هستند و همه مسئولان باید قدر چنین ذخایر ارزشمندی را بداند و در خدمت آن ها باشد،اظهار داشت:عشایر، تولیدکنندگان پرزحمت و پرتلاشی هستند که با سختی‌های فراوان به امر تولید مشغول بوده و نتیجه دست رنج آنها باعث برآورده شدن بخش قابل توجه‌ای از نیازهای مردم و جامعه می‌شود.

علیرضا سامری با اشاره به اینکه پتانسیل بخش عشایری در شهرستان سپیدان قابل توجه است، تصریح کرد:برای اینکه زندگی عشایری تدوام داشته‌باشد اول باید زیرساختهای مناسب در راستای افزایش سطح خدمات برای جامعه عشایری ایجاد شود که در این راستا تلاش خواهیم کرد با توجه به ظرفیت‌هایی که در شهرستان وجود دارد برخی از مشکلات عشایر در کوتاه مدت از پیش‌رو برداریم.

در این سرکشی طی نشستی با عشایر منطقه براق صحبت هایی پیرامون مشکلات اساسی آن ها از جمله مسئله راه دسترسی و برق صورت گرفت که تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

گفتنی است،ادای احترام به مقام شامخ شهید حضرتی از شهدای گرانقدر براق از دیگر برنامه های این روز علیرضا سامری سرپرست فرمانداری شهرستان سپیدان بود.

/پایان متن/