نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گزارش کمیسیون تلفیق، کانون وکلای دادگستری پیشنهادات خود را در خصوص قانون مجلس ارائه کند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار، ابراهیم عزیزی در نشستی مشترک با اعضای هیات رییسه کانون وکلای دادگستری فارس و کهکیلویه و بویراحمد با توجه به اعتراض کانون به قانون اخیر مجوزهای کسب و کار و بخش مرتبط با کانون‌های وکلای دادگستری، اظهار داشت: پیشنهاد کانون وکلا برای اصلاح قانون باید در قالب لایحه یا طرح مطرح شود.

او افزود: در راستای حفظ منافع مردم و کانون، اگر پیشنهادی است، کانون می تواند ارائه دهد و هنوز فرصت برای برخی اصلاحات وجود دارد.

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در عین حال اظهار داشت: کانون وکلای دادگستری یک ظرفیت بسیار خوب برای قوه قضاییه است و مجلس در صدد تضعیف کانون نیست اما اگر پیشنهاد سازنده ای ارائه شود، استقبال می کند.

عزیزی در پایان با اشاره به گزارش کمیسیون تلفیق برنامه هفتم در مورد لایحه دولت بیان کرد: برای ثبت پیشنهاد روی برنامه تا چهارشنبه همین هفته فرصت است و کانون وکلای دادگستری می توانند پیشنهادات خود را ارائه دهند.

/پایان متن/