با حضور دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس و عارف نوروزی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، از فرزاد بادپا که با اقدام به موقع و شجاعانه خود فرد تروریست را در حرم مطهر شاهچراغ (ع) زمین گیر کرد تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر ایمانیه در این مراسم گفت: خدا را شاکریم که در بین جوانان عزیز ما و رویش های انقلاب، اینگونه الگوهایی از شجاعت و نوع دوستی هستند که توجه شان به جان دیگران بیش از جان خودشان است و به نجات هم نوعان خودشان بیشتر فکر می کنند.
استاندار فارس افزود: خداوند در بین همه اقشار و در همه زمان ها الگوهایی قرار می دهد که دیگران فردای قیامت نگویند که شرایط مساعد نبود یا حجتی نداشتیم.
وی ادامه داد: پس از این اقدام شجاعانه امروز، ارگان های مختلف درخواست می کنند که آقای بادپا کارمند آن مجموعه شود. ایشان بدون هیچ چشم داشتی فداکاری کرده و صرفا به دلیل انجام وظیفه، خود را در قبال حرم مطهر و همنوعان خود انجام داده است.
استاندار فارس اظهار کرد: سازمان ها و مجموعه‌های مختلف از جمله ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، نیروی زمینی ارتش و وزارت کشور برای به استخدام درآوردن این جوان شجاع و نوع دوست اعلام آمادگی کرده‌اند.
دکتر ایمانیه افزود: البته پیش از تشکر از وی باید از مادر او قدردانی کرد که یک شیرمرد را تربیت کرده است.
به گزارش عصر کار فرزاد بادپا در حالی مورد تقدیر مقامات ملی و استانی قرار می‌گیرد که چند روز گذشته در حادثه تروریستی شاهچراغ توانست با ایثارگری نسبت به دستگیری داعشی مسلح در این حرم مطهر با موفقیت اقدام به عمل کند.
/پایان متن/