شرکت‌آب‌منطقه‌ای فارس به عنوان دستگاه اجرایی برتر استان در هفته پدافند ‌غیر‌عامل انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر کار به نقل از روابط عمومی‌آب‌منطقه‌ای فارس، محمد جباریان مدیر کل پدافندغیرعامل استانداری فارس با حضوردر محل شرکت آب منطقه‌ای، طی مراسمی لوح تقدیری از طرف استاندارفارس به سیاوش بدری مدیرعامل شرکت‌آب‌منطقه‌ای به‌عنوان دستگاه اجرایی برتر در حوزه پدافند غیر عامل در سال ۱۴۰۱ تقدیم کرد .

بر اساس این گزارش در این مراسم ابتدا سیاوش بدری مدیر‌عامل‌ شرکت‌آب‌منطقه‌ای مختصری از وضعیت منابع‌آب استان ارائه کرد.

بدری گفت: به لحاظ اهمیت تامین آب‌شرب نقاط جمعیتی از ابتدای بهار امسال، هفته‌ای یک نشست با موضوع رفع تنش احتمالی آبی در راستای شرح وظیفه پدافند‌غیر‌عامل در این شرکت برگزار می گردد .

ایشان افزود اهتمام ویژه در خصوص رصد همه روزه وضعیت آب پشت سدهای در حال بهره برداری و فعالیت جهادی در دو سال اخیر به منظور اتمام پروژه بسیار مهم خط دوم انتقال آب شرب شیراز از سد درودزن انجام شده است.

محمد جباریان مدیرکل‌ پدافند‌غیرعامل استانداری‌فارس نیز در این جلسه گفت اقدام جهادی و شبانه روزی شرکت‌آب‌منطقه‌ای تحسین برانگیز است، همچنین در جهت رفع موفقیت آمیز مشکلات تامین آب‌شرب مورد نیاز شهر شیراز در کوتاهترین زمان ممکن از مصادیق بارزی هست که آب منطقه ای را لایق برتر شدن می کند.

جباریان در پایان ابراز امیدواری کرد و افزود با تعامل سازنده بین شرکت‌آب‌منطقه‌ای با استانداری بتوان خدمتگزاران خوبی برای مردم شریف استان باشیم.

در پایان مراسم لوح تقدیر از طرف محمد هادی ایمانیه استاندار فارس با توجه به اینکه شرکت‌آب‌منطقه‌ای به‌عنوان دستگاه اجرایی برتر در حوزه پدافندغیرعامل سال ۱۴۰۱ شده است توسط محمد جباریان مدیرکل پدافند‌غیرعامل استانداری و با حضور اعضای هیئت‌مدیره شرکت‌آب‌منطقه‌ای و محمد‌حسن جمشیدی مدیرحراست، مصطفی عنبری زاده سرپرست گروه مدیریت بحران و پدافندغیرعامل شرکت‌آب‌منطقه‌ای تقدیم سیاوش بدری مدیرعامل‌شرکت شد.

/پایان متن/