مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: قرارگاه ربط اجتماعی در استان فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی عصر کار، سعید یوسفی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آیه ۲۰۰ سوره آل عمران، بر شکیبایی در برابر حوادث و ارتباط همدلانه به ویژه در مواقع بلا و گرفتاری تاکید کرد و اظهار داشت: قرارگاه ربط اجتماعی در استان فارس در راستای جلوگیری از فضای دوقطبی سازی در دانشگاه ها و تکریم زنان به همت بسیج دانشجویی این استان راه اندازی که امروز نخستین جلسه آن نیز برگزار شد.

وی با تاکید بر ارتباط همدلانه با قشر عام جامعه و همه سلیقه های موجود در دانشگاه ها به عنوان سرمایه اجتماعی افزود: امکان کار تبیینی و روشنگری را در بین عموم مردم، دانشگاهیان و همچنین زمینه ارتباط بلندمدت تشکل های دانشجویی به ویژه بسیج دانشجویی را با قشر عام فراهم می کنیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در ادامه بر سرمایه گذاری و توجه ویژه به بانوان تاکید و اضافه کرد: واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر استان فارس با قوت برنامه ها و سیاست های قرارگاه ربط اجتماعی را اجرایی می کنند.

یوسفی با بیان اینکه در قرارگاه ربط اجتماعی ضمن مخاطب شناسی، گفتگو برای شنیدن را دنبال می کنیم ادامه داد: باید تلاش کنیم که دانشجو به موقع، کنشگری صحیح خود را انجام دهد.

وی بیان داشت: در مواجهه با اتفاقات، باید ضمن شناسایی مسائل، آن ها را بفهمیم و دسته بندی و احصا کنیم.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در ادامه با تاکید بر ترویج فرهنگ گفتگو و توسعه تعاملات اجتماعی در بین بانوان جامعه گفت: باید تعریف مناسبی از حضور زن در اجتماع داشت و جایگاه و ضرورت حرکت بانوان در خودسازی و جامعه پردازی و حرکت به سمت تمدن اسلامی شناخته شود.

یوسفی با بیان اینکه بسیج دانشجویی استان فارس به دنبال تعلیم و تربیت دختران و بانوان دانشجوی مومن برای ایفای نقش فعال در محیط خانواده، جامعه و دانشگاه است، بر شناخت تهدیدات و فرصت ها در مسائل زنان و خانواده تاکید و تصریح کرد: الگوی زن اسلامی به معنای واقعی باید ترویج داده شود.

/پایان متن/