فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به برگزاری اردو‌های راهیان پیشرفت به منظور تبیین دستاورد‌های انقلاب برای نسل جدید گفت: پروژه‌های عمرانی شهرداری می‌توانند به عنوان مقصد اردو‌های راهیان پیشرفت برای امید آفرینی در سطح جامعه باشد.

شهردار شیراز، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و معاونین و مدیران شهرداری به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار با حضور در مقر فرماندهی سپاه فجر فارس از سردار یدالله بوعلی، فرمانده و جمعی از پاسداران این سپاه تجلیل کردند.

سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در این دیدار با تقدیر از مدیریت شهری شیراز، گفت: قطعا تعامل و همراهی که فی‌مابین وجود دارد، منجر به پیشرفت شهر و رفع مسائل می‌شود.

او در این راستا به تدابیر و تمهیداتی که در حوزه‌های مختلف بین دو مجموعه بزرگ سپاه فجر فارس به طور مصداقی در قرارگاه حضرت احمدبن موسی (ع) و مدیریت شهری وجود دارد، به مناسبات پیش رو اشاره کرد و گفت: باید همه ظرفیت‌های مجموعه شهری برای استقبال شایسته از میهمانان نوروزی و زائران احصا شوند.

بوعلی همچنین گفت: پروژه‌های عمرانی شهرداری می‌توانند به عنوان مقصد اردو‌های راهیان پیشرفت برای امید آفرینی در سطح جامعه باشد.

مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این دیدار با تبریک روز پاسدار به همه دلاورمردان این عرصه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مجاهدان و همرزمان شهدای یگان فجر اظهار کرد: قطعا آن موضوعی که تشیع انقلابی را متمایز می‌کند، تفکر نابی است که حضرت امام راحل (ره) در قامت ولایت مطلقه فقیه عنایت داشته‌اند و ما هر آن چه به عنوان جریان و مشی انقلابی می‌شناسیم، از این نگاه نشئت می‌گیرد.

به گفته او، این نوع نگاه، عالی‌ترین نگاه است و رسالت پاسداری از آن جهت سنگین است که امام خمینی (ره) در رأس تفکر انقلابی عنوان می‌کنند کاش من هم یک پاسدار بودم.

محمدحسن اسدی، شهردار شیراز نیز در این دیدار که با تجلیل از سبزپوشان منادی آرامش و امنیت دیار سومین حرم اهل بیت (ع) همراه بود، از تعامل دوسویه‌ای که به منظور خدمات بهینه بین مدیریت شهری و سپاه پاسداران وجود دارد، تقدیر کرد.

او به فعالیت شبانه‌روزی شهرداری شیراز برای خدمت شایسته به شهروندان و امیدآفرینی در جامعه اشاره کرد و گفت: مدیریت شهری شیراز برای پیشرفت این کلان‌شهر در ابعاد مختلف نظیر عمرانی، حمل و نقل، خدمات شهری و فرهنگی در جای جای شهر در حال فعالیت است.

این مقام ارشد در مدیریت شهری شیراز گفت: این کلان‌شهر همانند کارگاه بزرگ عمرانی شده و هیچ پروژه تعطیل و نیمه تعطیلی نداریم.

/پایان متن/