عبدالرحمن سلیم حقیقی از آیین افتتاح پروژه تکمیل و تجهیز ساختمان جدید اورژانس اجتماعی شیراز، همزمان با سراسر کشور با حضور دکتر قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرکار به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، سلیم حقیقی گفت: در ششمین روز از دهه مبارک فجر ، آیین افتتاح پروژه ساختمان جدید اورژانس اجتماعی شیراز همزمان با سراسر کشور با حضور دکتر قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به صورت وبینار و حضور اعضای شورای معاونین بهزیستی استان فارس برگزار شد.
او در ادامه افزود پروژه تکمیل و تجهیز اورژانس اجتماعی شیراز با هزینه کرد ۲و نیم میلیارد تومان اعتبار انجام شده است و این مرکز شامل واحد خط ۱۲۳، واحد گشت سیار، واحد مداخله و واحد قرنطیه می باشد.
مشاور مدیر کل بهزیستی فارس هدف اصلی این مرکز را پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی( پیشگیری سطح ۱) بیان کرد و اظهار داشت: کودک آزاری، همسر آزاری ،والد آزاری، سالمندآزاری، خودکشی و مشکلات حاد خانوادگی موارد هدف مداخله ی این مرکز است.

سلیم حقیقی همچنین بیان کرد این مرکز در حال حاضر با تعداد کل ۴۰ نفر پرسنل شامل: کارشناسان مشاوره، پزشک، پرستار و کادر خدماتی فعالیت نموده و به عموم همشهریان خدمت رسانی می کند ، حضور به موقع پرسنل این مرکز در مواقع حساس و بحرانها را امری در خور توجه دانست و گفت اورژانس اجتماعی محافظی در برابر آسیب های اجتماع است و همشهریان گرامی می توانند با خط تلفن ۱۲۳ به صورت شبانه روزی با این مرکز در تماس باشند.

/پایان متن/