مدیر خواهران ناحیه بسیج دانشجویی فارس برنامه های بزرگداشت مقام زن در دانشگاه های این استان را تشریح کرد و گفت: شعار «زن، سیره فاطمی، ایمان آگاهانه و زیست مؤمنانه» به عنوان یک راهبرد محوری مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرکار، ندا اسدی امروز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، نقش تاریخ ساز این بانوی بزرگ، روز مادر و هفته بزرگداشت مقام زن، برنامه های متنوعی در دانشگاه های استان فارس با هدف بزرگداشت مقام والای حضرت زهرا(س) و تبلیغ و ترویج سبک زندگی فاطمی برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر گرامیداشت شأن والای مادری و تکریم حرمت زن بر مبنای نگاه اسلام و انقلاب، افزود: تبیین سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) از طریق تولید و انتشار محتوا در فضای حقیقی و مجازی در افکار عمومی جامعه از برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام زن در دانشگاه‌های ‌استان فارس است.

مدیر خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بر اجرای برنامه‌های جدید و مبتکرانه برای ترویج سبک زندگی فاطمی تاکید و اضافه کرد: برگزاری وبینارهای تبیینی، راه اندازی پویش‌های دخترانه ویژه دانشجویان و تجلیل از زنان و دختران الگو از برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن در دانشگاه های استان فارس است.

اسدی از تکریم ایثارگری و فداکاری همسران جانبازان و شهدا خبر داد و با تاکید بر ترویج و برجسته سازی سبک زندگی عفیفانه تصریح کرد: زنان در فرهنگ، هنر و سبک زندگی ایرانی اسلامی نقش شایسته دارند.

وی با اشاره به نقش زن در فرهنگ سازی ازدواج آسان و پایداری نسل صالح بیان داشت: یک زن می تواند با خودباوری نقش شایسته ای را در تولید، اقتصاد، نهضت علمی و فناوری ایفا کند.

مدیر خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در ادامه به نقش افتخارآفرینی، حماسه سازی و عزت ملی زنان و دختران اشاره کرد و گفت: شعار «زن، سیره فاطمی، ایمان آگاهانه و زیست مؤمنانه» به عنوان یک راهبرد محوری مورد توجه قرار گیرد.

/پایان متن/