رئیس شورای شهر بوشهر به اتهام فساد مالی دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از بازداشت رییس شورای اسلامی شهر بوشهر در پی تخلفات صورت گرفته در شهرداری این شهر خبر داد.

پایگاه خبری عصر کار: 

ابوذر دهدار رئیس شورای شهر بوشهر پیش از ظهر دیروز  بازداشت شد. هنوز علت دستگیری وی از سوی مسؤولان قضایی استان بوشهر اعلام نشده است. گفتنی است، پیش از این نیز تاکنون ۱۳ تن از کارکنان شهرداری بوشهر به اتهام تخلفات مالی، اختلاس و ارتشاء دستگیر شده‌اند. 

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از بازداشت رییس شورای اسلامی شهر بوشهر در پی تخلفات صورت گرفته در شهرداری این شهر خبر داد. علی حسن‌پور با اشاره به تشکیل پرونده تخلفات مالی در شهرداری بوشهر از بازداشت رییس شورای اسلامی شهر بوشهر خبر داد و اظهار داشت: در پی تشکیل پرونده تخلف‌های مالی در شهرداری بوشهر، اتهاماتی متوجه برخی از افراد در شورای شهر است که در این راستا رییس شورای اسلامی شهر بوشهر توسط اداره کل اطلاعات استان بوشهر دستگیر شد.

وی با بیان اینکه تحقیقات در این زمینه ادامه داد گفت: برهمین اساس این پرونده به بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر ارجاع شده است. دادستان بوشهر با بیان اینکه تعدادی از کارکنان شهرداری بوشهر نیز اخیراً دستگیر شده‌اند گفت: در رسیدگی به پرونده سوءاستفاده مالی در شهرداری بوشهر از قبل تعدادی از کارکنان شهرداری بوشهر به اتهام اختلاس از سوی اداره کل اطلاعات استان بوشهر دستگیر شده بودند.

حسن‌پور با بیان اینکه پرونده اختلاس مالی در شهرداری بوشهر در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر رسیدگی می‌شودافزود: افراد دستگیرشده پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین کیفری برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره کل اطلاعات استان بوشهر قرار دارند.

  • منبع خبر : ASRKAR.IR