[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار احمدعلی گودرزی در سفر به استان سیستان و بلوچستان با احمدعلی موهبتی استاندار دیدار و گفت و گو کرد.

سردار گودرزی در این دیدار با تشریح آخرین وضعیت مرزهای کشور، گفت: اقدامات مطلوبی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مرزهای جمهوری اسلامی ایران رخ داده است که برای تقویت و تجهیز بیشتر سرحدات کشور به اعتبارات ویژه‌ای نیاز می‌باشد.

وی با تاکید بر اختصاص اعتبارات لازم برای انسداد مرزها، افزود: تقویت مرزهای جمهوری اسلامی ایران در برقراری امنیت مطلوب برای شهروندان و مرزنشینان بسیار مؤثر خواهد بود و برای احداث جاده‌های مرزی، خاک ریزها و کانال‌ها؛ نیازمند بودجه و اعتبار ویژه هستیم.

فرمانده مرزبانی ناجا بر احداث شهرک‌های مسکونی سازمانی تاکید و تصریح کرد: با توجه به حضور شبانه‌روزی مرزداران در برقراری امنیت در مرزهای کشور، می‌توان با ایجاد خانه‌های سازمانی، رفاه و آسایش را به مرزداران و خانواده‌های آنان هدیه کرد.

سردار گودرزی با اشاره به اجرای طرح‌های خوشایند سازی در یگان‌های مرزی، خاطر نشان کرد: یکی از اولویت‌های مهم نیروی انتظامی، توجه به یگان‌های مرزی استان سیستان و بلوچستان است که بحمدالله نیروهای مرزبانی استان با انگیزه بسیار بالا و با روحیه خدمتی مضاعف از سرحدات کشورمان حفاظت و پاسداری می‌کنند.

[ad_2]

لینک منبع