[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین رحیمی در کمیسیونتحول کوپ با اشاره به اینکه علیرغم اینکه سال ۹۸ سالی پر از حوادث و اتفاقات و مشکلات متعددی بود ولی بحمدالله این سال را با سربلندی و موفقیت پشت سر گذاشته ایم، بیان داشت: باید همه توان و تلاش خود را صرف خدمت به مردم و تأمین امنیت آنها کنیم.

وی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا و مشکلات فراوانی که این ویروس برای جامعه بشری به همراه داشته است، عنوان داشت: علیرغم همه مشکلاتی که کرونا در پی داشت وجود این ویروس منحوس موجب رونق و احیا مجدد خیلی از خوبی‌ها از جمله روحیه ایثارگری، مجاهدت و کمک به هم نوع در جامعه ما شد.

رئیس پلیس پایتخت افزود: بحمدالله امروز شاهد ایثار و مجاهدت مثال زدنی کادر پزشکی درمانی در سرتاسر کشورمان هستیم که جا دارد به طور ویژه از خدمات این عزیزان و جامعه خیرین، ایثارگران، جامعه بسیجیان و طلاب کشور صمیمانه قدردانی کنیم.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: علیرغم خبرهای ناخوشایندی که از شیوع و گسترش ویروس کرونا می‌بینیم از سوی دیگر روزانه شاهد ایثار گروه‌های مختلف مردم و در حقیقت تبلور جلوه‌هایی از عشق و دلدادگی هستیم که نمونه آن در هیچ جای دیگر دنیا شاهد نبوده و نیستیم.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه ویروس کرونا باعث شد که ما به خدا بیشتر توجه کنیم، بیان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری باید تهدید ویروس کرونا را به فرصت تبدیل کنیم که مردم با لبیک به فرموده امام، رهبر و مقتدای خود این معضل را به عشق و دلدادگی و از خودگذشتگی تبدیل کردند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه سال ۹۹ سال جهش تحول در کلانتری‌ها می‌باشد، عنوان داشت: کلانتری‌ها در رأس امور ناجا می‌باشند از این رو همه ما در بحث تحول کلانتری‌ها مسئول و مکلف هستیم.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه احساس امنیت در شهر باید بالا برود و این امر باید در اذهان مردم تقویت و به باور تبدیل شود و این مهم عملکرد مثبت و صحیح و دقیق ما را طلب می‌کند، گفت: این مهم به طور جد به عملکرد دقیق و صحیح کلانتری‌ها بستگی دارد چراکه کلانتری‌ها ویترین ناجا هستند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه تحول در کلانتری‌ها از فرامین مقام معظم رهبری است، بیان داشت: مراکز مشاوره و مددکاری می‌بایست در کلانتری‌ها تقویت شوند چراکه تقویت این مراکز می‌تواند مانع از اطاله دادرسی و همچنین افزایش اصلاح ذات البین دو طرف دعوا شود مطلبی که خیر دنیا و آخرت ر برای عاملان آن به همراه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه کلانتری‌ها باید از ظرفیت پلیس‌های افتخاری، بسیج، نگهبان محله استفاده نمایند، گفت: با تلاش‌های صورت گرفته شاهد افزایش رضایت مندی مردم از عملکرد کلانتری‌ها هستیم که این مهم باید تقویت و فراگیر شود.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه کلانتری‌ها باید ملجا و مامن مردم باشد، اشاره داشت: بی حرمتی به ارباب رجوع و عدم انجام کار ارباب رجوع جز گناهان نابخشودنی است که به هیچ وجه قابل توجیه و گذشت نمی‌باشد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه کتمان آماری در واقع همدستی با سارقان و متخلفان است، بیان دشت: قدر این فرصتی که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار ما گذاشته است را بدانیم و با خدمتی شایسته به مردم باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

[ad_2]

لینک منبع