منصور رشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد حضور احمد سعادتمند به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه استقلال گفت: بعد از چندین جابجایی بالاخره سعادتمند مدیریت باشگاه استقلال را برعهده گرفت و حالا باید منتظر بمانیم تا ببینیم او چه مقدار می تواند به استقلال کمک کند.

وی افزود: شناخت زیادی از این شخص ندارم اما تا آنجا که می دانم فوتبالیست و عضو هیئت مدیره بوده و از استقلال شناخت خوبی دارد اما این تغییرات و جابجایی های زیاد به ضرر باشگاه تمام شده و می تواند شرایط را برای استقلال سخت تر کند.

رشیدی گفت: امیدوارم سعادتمند بتواند این کشتی به گل نشسته را نجات دهد و شاهد آرامش در استقلال باشیم  زیرا در این چند وقت آبی پوشان هرگز روی آرامش به خود ندیدند و همیشه درگیر اتفاقات ناخواسته بودند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چه راهکاری را می توانید ارائه کنید تا مدیرعامل موفق تر باشد؟ اظهار داشت: مدیریت کار سختی است. او باید قاطع باشد، تصمیمات منطقی بگیرد و مهمتر آن است که مشاوران خوبی را انتخاب کرده تا بتواند در آینده توفیقات بیشتری داشته باشد. حاشیه ها را از اطرافش دور کند و اجازه ندهد کسانی که تجربه کاری ندارند و فوتبالی نیستند به او مشاوره های غلط و نادرست بدهند. او با توجه به اینکه عضو هیئت مدیره هم بوده، به طور حتم می داند که از چه کسانی استفاده کند تا استقلال موفق تر از گذشته باشد.

وی در مورد خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که گفته می شود در سال جدید به وقوع می پیوندند؟ گفت: از این صحبت ها زیاد شنیده ایم. به اعتقاد من سرخابی ها هرگز خصوصی نخواهند شد. دولت دست از سر این دو تیم بر نمی دارد. انگار که صاحبان این دو تیم آنها هستند و مردم هیچ نقشی ندارند اما در مجموع اعتقاد دارم همانند سالهای گذشته، خصوصی سازی رخ نخواهد داد و تنها عده ای به دنبال این هستند که با مطرح کردن این موضوع برای خود تبلیغ کنند. همانطور که در گذشته دیدیم برخی نمایندگان دست به چنین کاری زدند تا بتوانند نزد مردم محبوبیت پیدا کنند.

منصور رشیدی در پایان و در خصوص اینکه آیا لیگ باید تعطیل شود یا خیر؟ اظهار داشت: در حال حاضر که تمام ورزش کشور تعطیل است. متأسفانه این بیماری همه چیز را تحت شعاع خود قرار داده و اعتقاد دارم باید طبق دستورالعمل فیفا حرکت کنیم در حالی که فوتبال اروپا کاملاً تعطیل است، ما هم باید تبعیت کرده و تا پایان این بیماری منحوس، جان ورزشکاران و طرفداران را به خطر نیندازیم.لینک منبع